Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam! Mieszkam w Londynie i nazywam sie Lucjan. Jestem wielkim fanem spławika i gruntu. Łowię wagglerem, tyczką i wszelkimi rodzajami metod gruntowych - ale głównie Metodą. Łowię na różnych łowiskach angielskich - komercyjnych, wodach klubowych i kanałach. Ostatnio robie też coś jak by raporty znad wody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam ! Arek ur. 66r Od 14 r.zycia probuje cos zlowic i roznie ztym bywa.Pol zycia splawik . Reszta DS. Raczej nieuleczalnie. Zarejestrowalem sie z nadzieja ze moze sie jeszcze czegos naucze. Mlodziez teraz mamy kreatywna i pomyslowa a czlowiek z czasem osiada na laurach i zaczyna zrzedzc ze drzewiej to ryby braly. Czas to zmienic .Pozdrawiam i milej wspolpracy!!! :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imie Marcin, mam 17 lat mieszkam w Sosnowcu, wędkuję od ok. 3 lat,

Głównie metodą spławikową ale od czasu do czasu sięgam po metodę gruntową :grin:

Łowię w okolicach Sosnowca ale także w okolicy drwini .Najbardziej lubię wędkować na balatonie oraz stawikach ale także na dzikich stawach lubię niespodzianki :D

Inne pasje ... Mechanika, majsterkowanie, informatyka, rowerek,Elektronika.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Robert, dla przyjaciół Rob. Raczej też poszerzę grono tych, któtrzy wędkują dla hobby. Też zaczynałem z dziadkiem, Tatą, a teraz już zaczynam wędkować ze swoim synem. mam nadzieje, że mile tutaj spędze czas, dowiem sie ciekawych rzeczy, ja również sam będę mógł wam wiele ciekawych spraw napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam na imię Damian, mieszkam w Śremie niedaleko Poznania. Staż wędkarski będzie już pewnie z 15 lat. Metody jakimi łowię to w zasadzie większość z dostępnych :grin: . Poczynając od spinningu, poprzez wszelkie metody spławikowe (match, bolonka, trochę wyczyn), aż po metody gruntowe w tym metoda DS i wszelkie jej odmiany. Metoda żywcowa czy łowienie spod lodu też nie jest mi obce. Łowiska różnorakie: kilka/kilkanaście pobliskich zalewów i jezior, Warta, oraz moje ulubione starorzecza.

Jako że niebawem zmieniam stan skupienia (czyt. cywilny) :lol: zobaczymy na ile będę mógł rozwijać się dalej w tym co robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.