Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowisko specjalne OKOŃ


bobiniarz

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

No bylem w niedziele ,tak z marszu zobaczyć co się dzieje

Do pierwszego deszczu nawet ludzi było dużo ale jak zaczęło kapać to ci "najwytrwalsi" zawineli się do domu.

Karp jeszcze ospały ale życie w wodzie jest,na 37 padł 10-cio kilowy niemetkowany.

Oprócz tego na 13 widziałem jesiotra,na 53 chyba ze 3 karpie ale młodziaki.

aaa...no i u mnie 1 karp taki ze 2,5 ale miło było zmoczyć mate pierwszy raz w tym roku.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś już odwiedzi dajce znać, bo czekam na sezon kiedy rybka już ruszy

sprzęt czeka, ja czekam, brat czeka- i ze łzami w oczach na youtube filmiki z zeszłego roku odjazdu miśków oglądam.

pozdrawiam i czekam na wpisy, marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

ja zakupiłam kulki słodziaki i śmierdziele, tonące, pływające

atraktory, bustery, pellety pływające kukurydze sztuczne i naturalne, zwykłe kuku też

przed wypadem jedynie robale zostaną

i jakaś zanęta

hmm

a moze ktos coś powiedzieć o jesiotrach ......

bo bym sie na nie tez podszykowała a nie znam ich przyzwyczajeń i upodobań

na co je łowić

zazwyczaj łowie na st. 26

bedzie tam ok, ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do jesiotrów to wędkarz obok mnie miał kiedyś bardzo dobre wyniki na kukurydze wcześniej długo moczoną w śmierdzącym boosterze, a nęcił drobnym pelletem. Mi osobiście trafiały się one jako przyłów na kulki krabowe i pellet, na słodkie nie słyszałem, co nie znaczy że ktoś nie złapał.

Słyszałem określenie krokodyl na jesiotra, torpedą zwykle nazywano przy mnie amury, ale oczywiście zawsze można próbować rozszyfrować z kontekstu.

Ja się wybieram w weekend z kolegą na 8 i 9, postaram się zdać relację, ale patrząc na temperatury jakie były i prognozy to nie ma na co czekać tylko próbować sił nad wodą.

Co do 26 bardzo fajne stanowisko, również na jesiotry, ale raczej latem, wczesną wiosną trzeba by dobrze wysondować żeby nie łowić za płytko.

Pozdrawiam i połamania ( byle nie na drzewach :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go nazywam torpedom, bo bratu 200m plecionki wydarł, hamulec na maxa nic nie dał- ale to w halinowie było , a innym razem nie zdążył do wędki dobiec i poszło do wody.

na 26 rzucam własnie nie na górke, tam tylko wywózki docierają, był jeden sąsiad miły i nam pokazał, w lipcu na tej górce ładne sztuki stały.

no i kija na drzewie nie połamie, ;) na szczescie, bo nie ma tam drzew.

czekam na relacje, bo na wodzie PZW na Grochalach jeszcze ryba śpi, byłam tydzień temu i totalnie nic zero brania, trza poczekać do pierwszej burzy jak to mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś brat był z szefem i kumplem z pracy.

nic zero większych ryb i brań, złowili przez cały dzień 2 płoteczki i jedną babke

i jazia 20cm

to wszystko,

o 19:00 jak sie zwijali coś większego jak i drobnice widać było na wodzie

woda zimna, na majówke podobno rezerwacje pełne

szkoda bo chciałam jak by było ciepło też się wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem cały weekend. Złowiliśmy w sumie kilkanaście karpi, największy miał 8,6kg, dwa były ponad 5kg, kilka w granicach 3-5kg, reszta do 3kg. Mimo tego że w nocy było -2 st. to wszystkie były z górek. Brania były głównie wieczorem i z rana. Wiem też że została złowiona 106-tka i nie straciła na wadze przez zimę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratuluje,

brat mówił ze od rana do 19, nie widział i nie słyszał by ktoś coś złowił w tym czasie co on był.

i nie pochwialam miejsca jakie zajeli , to były 40-coś te końcowe, tam jest troche głęboko , no ale tylko te były wolne.

ja na noc tylko kiedy juz cieplej będzie z małą córcią nie da rady, ona na czworaka więc siedzenie na ziemi jeszcze nie wchodzi w gre.

ale tak mi się juz chce kija pomoczyć ze szok. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem po wczorajszej zasiadce st. 29 od 6-17,

Jak na rozpoczęcie sezonu wypad udany jako pierwsze wylądowały karpiki 2,5 i 3,5 kg, o godzinie 13 na macie zagościł karp 6,8 kg, a chwilę wcześniej na st 27A kolega z forum wyholował karpia 11,5 kg, dostał nr 221.

i na samo zakończenie, już jak zaczynałem się pakować odjazd i na macie zameldował sie karp 6,1 Kg. Więc początek sezonu udany

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje,

znajomi byli w niedziele 6== zajeli st. 26 .27 , od rana do wieczora jeden złowił jazia 28cm i dwie płoteczki mniejsze od dłoni, a i okonka wielkości palca.

a obok na stanowisku ktoś jesiotra 10kg z haczykiem

pogoda nie rozpieszczała, chłopaki się rozchorowali

ja teraz leczę córcie i mi ten wypad pokrzyżowała .

ale nie żałuję bo tylko bym katar złapała

choć jesiotra zawsze chciałam zobaczyć i ,,pomacać,,

ale jeszcze nadejdzie czas, sezon dopiero się rozpoczyna

jak córa we wtorek pójdzie do przedszkola to z bratem skocze na Grochale na karasie,

zobaczymy co na dziko piszczy w trawie.

egzamin zdany, karta odebrana czas ją użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.