Skocz do zawartości
tokarex pontony

Trójmiasto - salony i sklepy wędkarskie


maryaChi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Trójmieszczan i nie tylko.

Studiuje w Gdansku i zawsze ciekawilo mnie jak nasza nadmorska stolica radzi sobie ze sprzętem wędkarskim. Szukalem sklepow i naprawde nie znalazlem nic porządnego. Moglibyscie doradzic jakies porządne miejsce gdzie mozna dużo kupic, badz jesli nas nie stac chociaz obejrzec?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Szczerze mowiac nie wiem jak jest obecnie ale kiedys w sklepie sportowym MARATON byl osobny dział wedkarski i niezle byl zaopatrzony.

Ale fakt ze w gdańsku to ciezko o taki sklep z prawdziwego zdarzenia.

A ten Maraton to kolo Medisona na rajskiej ale blizej zieleniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 7 months later...

UP!

Pora na małe odświeżenie. Może ktoś mógłby polecić dobry sklep na terenie Gdańska, Gdyni z dobrym wyposażeniem i kompetentną obsługą ( + namiary ).

W mojej okolicy, tj Kartuzy, są dwa sklepy, ale wędki można policzyć na palcach obu rąk. Poza tym każdy ze sklepów trzyma się jednej marki, więc nie ma specjalnie w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wedka.pl/webs/rex

Polecam ten sklep w 100% robie tam zakupy i nie ma rzeczy nie możliwych dla nich wszystko załatwią:> sa partnerem shimano (mojej ulubionej firmy), ale ogólne maja wszystkie firmy na sklepie a 2 sklep, który mogę polecić z czystym sumieniem to sklep na śląskiej kolo poczty tez miła obsługa i sprzętu tez maja, ale jakoś ze sprowadzenie jak nie maja na sklepie kiedyś prosiłem o właśnie patyk shimano to mnie przekładali z dnia na dzień aż pojechałem do rexa i kupiłem od reki Tu i tu można poplotkować o rybach, ale u pana Mareczka w rexie łatwiej wyciągnąć informacje, co gdzie można Połowic i jak brały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep wygląda na nieźle "zagracony", będzie w czym wybierać :grin:

Szczerze mówiąc nie znam tej ulicy. Gdy jestem w Gdyni, to najczęściej Batory, Silverscreen, Skwer i morze. To daleko od Batorego? Podejrzewam że jakimś autobusem trafię.

A swoją drogą, faktycznie mało tu aktywnych Pomorzan na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jak powiesz żeby cię na węglowa poprowadzili to trafisz to jest nie daleko starego ośrodka prawo jazdy i ta ulica idziesz w dół i na pewno trafisz mijasz takie tory i po prawej stronie zobaczysz plac manewrowy i taki biały wiatrołap i już jesteś w raju i tam wchodzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przem1978

ja ostatnio robie zakupy w sklepie zoologicznym Karina w Matarni, całe I piętro przeznaczone na wędkarstwo i akwarystykę - obsługa nie zawsze kompetentna (zalezy która zmiana), ale jest w czym wybierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przem1978
przemo a jak ceny ????

wędziska i kołowrotki można znaleźć 10% taniej w internecie, ale akcesoria dodatkowe wygladają korzystnie, tymbardziej, ze ten sklep to w 90% JAXON, stałe dostawy raz w tygodniu pozwalają na szybka realizację innych artykułów z katalogu JAXONa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przem1978
a jak shimano ???? u nich wyglada

shimano słabo niestety, 4 kołowrotki i tyle samo wędzisk, to wszystko z Shimano co widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
http://wedka.pl/webs/rex

Polecam ten sklep w 100% robie tam zakupy i nie ma rzeczy nie możliwych dla nich wszystko załatwią:> sa partnerem shimano (mojej ulubionej firmy), ale ogólne maja wszystkie firmy na sklepie a 2 sklep, który mogę polecić z czystym sumieniem to sklep na śląskiej kolo poczty tez miła obsługa i sprzętu tez maja, ale jakoś ze sprowadzenie jak nie maja na sklepie kiedyś prosiłem o właśnie patyk shimano to mnie przekładali z dnia na dzień aż pojechałem do rexa i kupiłem od reki Tu i tu można poplotkować o rybach, ale u pana Mareczka w rexie łatwiej wyciągnąć informacje, co gdzie można Połowic i jak brały

dokładnie, też polecam gorąco, przenieśli się ostatnio na Batorego 23 ale łatwo trafić.

wybór b.duży. i fakt, można o łowieniu pogadać, poza tym zawsze doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 2 years later...

Odkopuję temat i podzielę się własnymi doświadczeniami.

1) Sprzęt i akcesoria wędkarskie

Bezkonkurencyjny jest salon Centrum Wędkarstwa na ulicy Grunwaldzkiej. Najlepszy wybór wszystkiego, w ofercie sprzęt wielu firm. Obsługa kompetentna, choć niestety zdarza się być niemiła. W sklepie często bajzel, co jednak nie zmienia faktu, że wybór oraz ceny skłaniają do zakupów.

2) Robactwo, zanęty, materiały pierwszej potrzeby

- Na świeżą pinkę, rosówki i inne zaopatruję się zwykle w sklepie Nimfa ul. Łąkowa 10 (blisko mojego miejsca pracy). Dżokers i ochotka raczej na zamówienie.

- Gdy startuję z domu kupuję u Witka (ulica Kartuska, przy skrzyżowaniu z Łostowicką), również świeży wybór, dżokersa i ochotki nigdy nie kupowałem.

- Gdy potrzebuję przygotować się lepiej na zawody, jadę do sklepu przy ulicy Kościuszki (zaraz za al. Rzeczypospolitej, jadąc od Galerii Bałtyckiej). Sklep prowadzi kompetentny zawodnik, ochotkę haczykową ma zwykle od ręki, dżoka też da się dostać, choć lepiej, jak zamówimy wcześniej. Dodatkowo zawsze można liczyć na konkretną i profesjonalną poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Ok ale problem z Centrum Wędkarstwa są godziny otwarcia. ;( Poniedziałek - piątek 9-17 ja wtedy jestem w pracy. Pozostaje internet + pobliski zoologiczny który ma żywe przynęty i zanęty.

Czy ZOO Karina na Matarnii nadal jest zaopatrzona przyzwoicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ja ogólnie odradzam Zoo Karina jako wędkarski praktycznie w każdej kwestii. Można jakieś pierdoły kupić, jak potrzeba. To typowa marketówka, jeszcze wcześniej, jak było to na piętrze, to był wybór ogromny, ale teraz się wszystko skurczyło i obsługa pogorszyła. Bardzo drogi sklep, ja bym powiedział, że ceny spokojnie +10-30%.

Centrum wędkarstwa na Grunwaldzkiej za to zupełnie inny poziom. Ceny super, tym bardziej, jak na zwykły, stacjonarny sklep. Wybór ogromny, największy dla spinning'istów.

Jednak mam podobne odczucia, jak kolega wyżej, czasem o coś zapytać, to łaskę robią i ta rozmowa jakby ich męczyła. Szybko uciekają i ogólnie strasznie zapracowani ludzie, nieraz mnie zlali, a później siedzieli na fajce na zewnątrz. Ale ogólnie najlepiej samemu wiedzieć trzeba, co się chce, iść tam, wybrać sobie spokojnie, bo jest w czym, iść do kasy, zapłacić i tyle. A godziny otwarcia uważam za lepsze, jak dobre, w sezonie mają dłużej otwarte. Poza tym sklep otwarty 7dni w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.