Skocz do zawartości
tokarex pontony

Programy wędkarskie w TV?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że tv publiczna nie emituje żadnych programów wędkarskich, szukam ich w innych stacjach. Czy znacie jakieś programy wędkarskie emitowane w TV kablowej i satelitarnej i na jakich kanałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
Gość Anonymous

na discavery chanel ... od poniedziałku do piątku i chyba w soboty tez o 9 i 17 oraz 17:30 , lecą bardzo fajne programy wędkarskie które sam ogladam ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

na Pulsie leci sobie TAAAKA RYBA - premiera o 19.15 we czwartki --- ale osobiście uwazam , że program można by uznać za durny i nudny (nie chcę nikogo obrazić) ; nic się nie dzieje

na discovery(wszystkie kanały) "lecą" programy wędkarskie - trzeba poszukać w gazecie albo w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Słuchajcie,

dzisiaj po raz pierwszy wyszukałem i postanowiłem obejrzeć ten program. Ależ masakra :shock: że też w ogóle ktoś takiego gniota wpuszcza na wizje! Czułem się jak bym oglądał film zrobiony przez wujka Zenka. Brak montażu, brak podkładanego głosu, jakieś pogaduszki w tle lub przed kamerą! Po prostu nie mogłem uwierzyć, że coś takiego oglądam w telewizji!!! Przerwałem oglądanie w połowie.

Czy znacie ten program? Jakie są Wasze odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie ten program?

Oglądam czasem. Swoją drogą to ciekawe w Polsce jest pewnie grubo ponad milion wędkarzy i nikt nie wpadł na pomysł żeby zrobić jakiś program wędkarski z prawdziwego zdarzenia. "Taka ryba" leciała juz na kilku programach aż wreszcie tarfiła do niszowego Pulsa. Dziwne, że nikt na rynku telewizyjnym nie chce "zagospodarować" takiej dużej grupy ludzi :roll:

Na marginesie- miewają też niezłe programy, ale bez konkretnego wsparcia finansowego trudno coś nawojować......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt na rynku telewizyjnym nie chce "zagospodarować" takiej dużej grupy ludzi
Może "ni ma bohatyra". Ja oglądałem filmy robione przez Eventurfishing oraz "Wędkarstwo moje hobby". Widać tam kupę grubych błędów i wpadek ale przy tym co zobaczyłem dzisiaj to pozycje niemal oskarowe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ten program oglądam od powstania czyli w TV WISŁA teraz TVN póżniej

TVP TRÓJKA REGIONALNA teraz TV PULS, ijak ty byś tego tematu nie otworzył to napewno ja bym to zrobił, po tym co dziś zobaczyłem to totalna porażka jednym słowem kicha, chociarz Biedrzycki na koniec programu powiedziałże następny program będzie realizowany na tych właśnie zawodach gdzie ryby będą od tazu mierzone , warzone iwypuszczane do wody, i tu plus, jednakże reżyseria plus scenografia, dżwięk to na poziomie góra gimnazjalistym, w tym odcinku nie było żadnych porad, co ,jak ,itp, tylko przewijały się nazwy klubów, firm itd.

będe dalej śledzil te odcinki, ponieważ nie ma w naszej telewizji programów wędkarskich, a jak się mie ma co się lubi to się lubi co się ma :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma w naszej telewizji programów wędkarskich
Jest program "Rapa" który prowadzi facet z mojego wędkarskiego na rogu - pod ta samą nazwą - się okazuje że to jakiś znany wędkaż - Piotr Kozłowski. Ale załapałem się tylko dwa razy na samą końcówkę - więc nie wiem jak z jakością. Zdaje się że na kanale TMT to było. Poza tym na Discovery czasem trafiają się programy wędkarskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym programie jest co raz więcej pokazywania piękna przyrody i spisu treści czasopism WŚ i WW niż przekazywania wiedzy wędkarskiej. Jak dla mnie coraz gożej to wygląda ale oglądam bo wyboru w naszej telewizji brak :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co raz więcej pokazywania piękna przyrody i spisu treści czasopism WŚ i WW
W tym nawet nie ma nic złego - niech się wspierają wzajemnie - bardzo dobrze. Ale chodzi na jakim poziomie to jest robione!? Ja się dziwię że redakcja WŚ bierze wogóle udział w czymś takim - bo jak dla mnie to działa jako anty-reklama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest program "Rapa" który prowadzi facet z mojego wędkarskiego na rogu - pod ta samą nazwą - się okazuje że to jakiś znany wędkaż - Piotr Kozłowski. Ale załapałem się tylko dwa razy na samą końcówkę - więc nie wiem jak z jakością. Zdaje się że na kanale TMT

chyba nie mam tego kanału, jakbyś miał coś na ten tema to pociś :grin:

Poza tym na Discovery czasem trafiają się programy wędkarskie.

na tym kanale to bez przesady oglądałem wszystkie programy minimum ze trzy razy, już mi moja mówiła że te powtórki ci mózg zlasują ,

z tego co pamiętam to były chyba ze cztery seriale o tematyce wędkarskiej oprócz TAAAKIEJ RYBY, tytuł fajny ale reszta do dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze cztery seriale o tematyce wędkarskiej

Ja pamiętam taki w którym gostki musieli się przez ileś dni wyżywić tym co złowią (rodzaj konkursu). Program w którym jakiś młody angol jeździł po europie. Oraz niestety nie nadawane już od jakiegos czasu ( :cry: ) "Wędkarskie przygody Rex-a Hunt-a"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Swego czasu a było to jeszcze w tv Wisła , wybrali się na szczupaka ,każdemu z uczestników wyprawy dopisało szczęście i wyholował sztukę , tylko jakimś dziwnym trafem , wszystkie

szczupaki były jakoś tak jednakowo wybarwione , jednakowej wielkości .Podobnie było

z karpiami , trzech holowało po kolei tego samego karpia . Ten akurat miał dosyć

charakterystyczną bliznę . Albo kiedyś nagrywali wyjazd niby to koniec pażdziernika ,

początek listopada , poubierani trzęśli się z zimna . A tu zieleń dookoła soczysta jakieś

kwiaty a wędkarze na dalszych planach w krótkich rękawach.

A"propos pogody to w tej chwili niesamowicie śnieg wali a jak u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program w którym jakiś młody angol jeździł po europie.

no właśnie ten program mi umknął z pamięci, a pamiętam jak był na łowisku UNICHOWO nie wiem czy dobrze napisałem nazwe tego łowiska, ale pamiętam że łazil za pstrągami i zero jedynie co to go kopruchy pogryzły, ale ogólne wrażenia były OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisałeś, bywam tam często .Takich karasi nie łowiliście chyba nigdzie.

no kaczka przyjedż na DZIERŻNO DUŻE tam jakby miśki nie miałyby wąsów to wszyscy do dziś miśleliby że to karachy i na odwrót :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.