Skocz do zawartości
tokarex pontony

Holandia- (uwaga-kontrole)


kristoferson

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, są to prywatne łowiska koła hsv de brasem.Jednodniowe zezwolenie kosztuje 4.5 euro, weekend 12 a cały rok 63 euryki.Mam jeszcze kolo siebie malutkie jeziorko na którym nie wiem czy wolno wędkowac,łowię poki nikt nic nie powie;) Ostatnio złowiłem tam karpia ok. 15-20kg i amura z 3 kg.Zdjecie karpia mam na profilu :) Teraz czaję się na metrowe amury lykające z powierzchni suche bulki, kaczki nie mają szans :) pogoda troszkę w kratkę wiec narazie tylko podkarmiam delikatnie lowisko kulkami i gotowaną kukurydzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam

Przejrzalem forum lecz niestety sie nie dowiedzialem jak z lowiskami w okregu Welingermeer jest to niedaleko wyspy texel. Za tydzien jade tam do pracy i zamierzam sprobowac cos wyciagnac. Jade z nastawieniem na szczupaka lub sandacza. Moze ktos juz wedkowal w tamtym rejonie i ma jakies ciekawe informacje dotyczace tamtejszych lowisk.

Z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Watek sie troszke postarzal.......mamy juz rok 2010 i milo mi powitac kolegow "holendrow".

Od tego roku tez zaczynam wedkowac w holandii, mam nadzieje ze sezon bedzie udany.

Pozdrawiam wszystkich.

Witam tez mam zamiar zacząć łapać w Holandii. Widzę Cinex-one z Krefeldu jesteś ? Ja siedze w Geldern to rzut beretem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

witam serdecznie, mam pytanie.

Mieszkam w okolicach Dusseldorf, chciałbym połowić w Holandii w okolicach Roermond z tego co się orientuję potrzebuję VISpas dostępną na poczcie lub sklepie wędkarskim a ja mam tylko do dyspozycji niedzielę w porywach ewentualnie sobotę i nie wiem czy te punkty są otwarte w weekendy. Proszę o poradę, adresy, z góry dziękuje. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w roermond sa 2 sklepy wedkarskie w ktorych mozna kupis vispas,mam juz 2 rok vispas ale dostalem tylko mapki z rzeka maas,i wlasnie szukam w internecie skad wziasc mapki zeby wedkowac poza roermond na jakis jeziorach i kanalach ,bo kiedys bylem z wedka nad kanalem 10 km za roermond i zarobilem 90 euro mandatu mimo ze mialem przy sobie vispas,moze wie ktos skad wziasc albo dokupic takie mapki zeby wedkowac na jeziorach w okolicach roermond,a orientuje sie moze ktos jak to jest w tym roku czy mozna rozbic parasol zabudowany na maas kolo roermond bo podobno te przepisy sie czesto zmieniaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

hej wszystkim. jestem tu nowa i mam od razu do was wielka prosbe.

podajcie namiary na fajne miejsca gdzie mozna spokojnie spedzic dzien na wedkowaniu. chodzi o czyste i spokojne miejscowki w granicach do 100km od Den Haag we wszystkie strony

z gory wszystkim zyczliwym dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Witam.Wybieramy się z kolegami do Holandii,bedziemy lowic około 5dni na rzece Maas,kolega twierdzi ze należy wykupić VISpas za 35 euro+ 10 euro kosztuje pozwolenie na lowienie w nocy.Prosilbym o informcje czy nie można wykupić jakiegoś pozwolenia okresowego np. na tydzień, i jak wygląda obecnie sprawa rozbijania namiotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wybieramy się z kolegami do Holandii,bedziemy lowic około 5dni na rzece Maas,kolega twierdzi ze należy wykupić VISpas za 35 euro+ 10 euro kosztuje pozwolenie na lowienie w nocy.Prosilbym o informcje czy nie można wykupić jakiegoś pozwolenia okresowego np. na tydzień, i jak wygląda obecnie sprawa rozbijania namiotow.

gdzie chcecie lapac (na jakim odcinku?) to ci sprawdze co do pozwolenia taniej sie nie da

pzdr

ps dis rozpoczecie sezonu za szczupakiem i niestety ani brania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie :lol: Akurat na Dommelu mamy lowic w pierwszy dzien :mrgreen: ,pozniej przenosimy sie na Maas,konkretnie do Lith.Jakbys mogl napisac cos na temat rozbijania namiotow bylbym wdzieczny.Pozdrowionka

kupujac vispas (ok 32eu) dostaniecie ksiazke - liste wod z opisami gdzie mozna biwakowac, gdzie mozna rozbic namiot lub parasol nie wszedzie mozna namiot. do tego 10eu za pozwolenie nocne lub 3cia wedke (tez nie wszedzie mozna jest to opisane w ksiazce) gdzie bedziecie mieli "baze"?

edit: Lith jest blisko mnie mozemy sie spiknac jak to bedzie weekend to pokaze wam - pare holenderskich...myczkow haha

pozdr & polamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia gdzie sie bedziemy rozbijac,bo kolega ktory jest na miejscu bedzie organizowal miejscowke,a on sam jeszcze dokladnie nie zdecydowal.Przyjezdzamy w srode i zostajemy do niedzieli, takze jak najbardziej mozna sie "spiknac" :grin: .pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia gdzie sie bedziemy rozbijac,bo kolega ktory jest na miejscu bedzie organizowal miejscowke,a on sam jeszcze dokladnie nie zdecydowal.Przyjezdzamy w srode i zostajemy do niedzieli, takze jak najbardziej mozna sie "spiknac" :grin: .pzdr

poczedl priv

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Nie mam pojecia gdzie sie bedziemy rozbijac,bo kolega ktory jest na miejscu bedzie organizowal miejscowke,a on sam jeszcze dokladnie nie zdecydowal.Przyjezdzamy w srode i zostajemy do niedzieli, takze jak najbardziej mozna sie "spiknac" :grin: .pzdr

No i nic nie wyszło za to poznałem waszego kolegę i cośtam nawet połapaliśmy

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 7 months later...

Pozdrawiam wszystkich,kiedys ww 2009 wykupilem sobie Vispas bo czasu i checi najakies szkolenia w Niemczech nie miaalem ale i tak z tej kartynie skorzytalem ani razu.Dzisiaj wykupilem ponowniw,miesszkam w Wesel czyli rzut beretem do Holandii niestety ta ksiazka ktora dostalem przy wykupie karty minic nie mowi wiele gdzie wedkowac mi wolno, jesli ktos pomoc moze ? preferuje gruntowke a po Maju i spining, Dziekuje i prosze o liczne podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.