Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Wczoraj napisałem maila do "wodociągów" do pani Krystyny Adamskiej i dzisiaj dostałem odpowiedź że cena zezwolenia będzie taka sama jak w roku poprzednim.

Dzwoniłem przed chwilą do mojego "źródła" i wygląda na to, że to prawda. Z jakiegoś powodu (może licznych maili :lol: ) wycofano się póki co z pomysłu "drogiej" karty. W dyskusjach przewijały się kwoty 140-150 zł, ale jeżeli oficjalnie potwierdzają 120 zł to pewnie tak to będzie.

Rozważali też zniesienie kart bezimiennych i czasowych, ale nie jestem w stanie powiedzieć na czym stanęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie wodociągów w zakładce zezwolenie na połów ryb widnieje cena 120zł. W zeszłym roku o tej porze już było wszystko wiadomo.

Bo to jest aktualna opłata do końca marca. Co do drugiego zdania to głupoty piszesz,bo wiadomo było o wysokości składki dopiero koło połowy marca,ponieważ mieli jakieś zebranie,które decydowało o tym,a wiem to bo wydzwaniałem do GPW i podali mi datę kiedy będzie decyzja o pozwoleniu i opłatach, mam to jeszcze gdzieś nawet zapisane.Pozdrawiam.

http://www.pzw.org.pl/wody/wiadomosci/15915/60/zbiornik_goczalkowice

Jeśli twierdzisz, że pisze głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twierdzisz, że pisze głupoty.

Przepraszam,byłem nieprecyzyjny,to stwierdzenie odnosiło się do drugiego zdania cytatu,ponieważ w ubiegłym roku dopiero koło połowy marca była uchwała GPW dotycząca Goczałkowic.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Halo co tam wędkarze? :mrgreen: co nikt nic nie pisze? lowicie cos na goczałach? lod w nie których miejscach zeszedł trzeba bedzie w weekend coś zarzucić :wink: byłem juz po nowe karty w sumie nic sie nie zmieniło regulamin ten beznadziejny jak w zeszłym roku i cena ta sama 120zł i jak znajdzie sie ktoś głupi moze na żywca dodatkowo wykupic za 2 stówy :grin: pozdrawiam i czekam na jakies wpisy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą niedziele ponoć ciachali płotki na Wiśle w Strumieniu.Ja nie byłem ale kumpel mówił że ludu tyle że siąść nie było gdzie.

ps tych głupich ponoć bardzo wielu facet co mi karte dawał mówi że nawet sie sprzedają ładnie.

Aha zarybiania potężne mają być,ponoć wpierony kasy mają na to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś połowić na goczałach i lipa straszna nawet dziubnięcia, a nie wiecie jak tam na wiśle czy były brania? moze przyducha jak był lód tak zrobiła ze wszystko poszło na wisłe i tam lepiej żeruje... bo nie wiem byłem na kanałach w paru miejscach i nic!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie wiem byłem na kanałach w paru miejscach i nic!! :(

Na kanały jeszcze za wcześnie.

Lód powoli zaczyna puszczać, ale na jeziorze szkoda czasu próbować o tej porze. Jak ktoś lubi się pobawić z płotką to tylko płynąca woda powyżej. :wink:

Dziś między Wisłą a Strumieniem widziałem dzielnych stróżów prawa, którzy pofatygowali się nad samą wodę "nyską" :wink: żeby skasować trzy auta które wpakowały się tak daleko w pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałem się,że będzie w tym roku robiona i dostępna prawdopodobnie też mapa batymetryczna zbiornika

To akurat prawda. Dostali na to sporo pieniędzy. Inna sprawa- po co komu taka mapa, z brzegu w zasięgu rzutu każdy sobie sam spenetruje :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa- po co komu taka mapa, z brzegu w zasięgu rzutu każdy sobie sam spenetruje :lol::wink:

A co poza zasięgiem rzutu, na pewno taka mapka się przyda. Ja np. żeby zbadać miejscówkę 200m od brzegu chodziłem w tym roku po lodzie i robiłem przeręble w interesujących mnie miejscach. Uważam,że profesjonalna mapka na pewno będzie pomocna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.