Skocz do zawartości
tokarex pontony

łowiska na podkarpaciu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogdan39

Noi stało sie cypel jednak idzie pod młotek.

Byłem wczoraj u burmistrza widziałem plany najpiekniejsze działki sa do sprzedania po 12tys 13 14 jakbym miał kase wybrał bym nad sama woda.

Moje miejsce naszczescie pozazasiegiem.

Sprzedano 4 jeszcze jest chyba z 8.

Dostęp do wody 5 metrów.

Zamało.

Spytałem dlaczego tylko 5 m mówi Bogdan To juz jest nowe wyznaczenie po skorygowaniu .

Za [i tu pada nazwisko poprzednika] działki były do lustra wody.

Szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda.

Strasznie nostalgia mnie obsiadła nastepny temat bedzie o przyszłosci,i spowodowany jest tym własnie nastrojem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
Gość bogdan39

Wczoraj koło Radymno sprzatało zek ja tez w tym uczestniczyłem zebrano wiele worów smieci.

Zaproponowałem prezesowi koła radymno panowi Wyczawskiemu zeby wzdłuż lini brzegowej ustawić kosze.

Powiedział ze nai tak beda wrzucac obok.

Wiec co sprzatanie i dalej smietnik.

Noi tu w głównej mierze prosba do przyjezdnych zabierajcie smieci do samochodów i wywoscie ze soba.

Ja wiem ze jesli ktos biwakuje tydzien to tego jest masa ale jesli zawalimy jezioro smieciami to zginie nasza Radymianska perełka.

Wkrótce jak powiedział Burmistrz Radymna pan Pierozek maja stanąć kontenery i tam bedzie mozliwosc wywalenia odpadów.

Ma powstac parking .

Noi maja byc sprecyzowane warunki budowy pomostów czyli bezpieczne i stabilne.

Maja miec numery i tabliczki ostrzegajace.

Powoli cywilizacja wkracza.

Jeszcze jedna sprawa na zeku nie wolno pływac silnikami spalinowymi,pozwolenie na to ma tylko Policja i to w bardzo ograniczonej formie .

Takze jesli ktos zakłuca wam spokuj nalezy dzwonic na policje z Radymna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość bogdan39

W zeku salmonella.

Amur nie poddaje sie bierze jak oszalały.

Na co?

I tu tajemnica sukcesu.

Wegorz kasi niezle nocami 7 kilowe sumy dra żyłke.

Odrodzenie sandacza.

Szczupaki po 8 kilo.

Karp zaczyna żniwo na kulke.

Cypel harcerski oblezony.

Kilogramy wywalonej zanety daja znac o sobie.,szczególnie w zatoczkach woda smierdzi.

Szczególnie we znaki daje sie brak koszy na smieci to zawdziecza cypel naszemu prezesowi koła.

To on nie zgodził sie na umieszczenie ich wzdłuz brzegu.

Jaki powód cytuje,, bo ludzie nai tak beda wrzucac obok ""

Co pozatym jak zwykle zawody za zawodami i dziesiatki kilogramów karmy rubcie tak dalej a nie bedzie gdzie łowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam!

Zbieram informacje na temat łowiska w miejscowości Zgoda koło Jarosławia.

Jeździłem tam w 2006 i na początku 2007. Jeśli ktoś posiada informacje na temat tego łowiska i ryb w nim pływających (karpi) proszę o odp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość bogdan39

No tak zek zaprasza jak ktos chce to moize wpasc w sierpniu pare gosci domnie wpadnie bedzie ok.

Niewiem dlaczego wykasowano muj temat gdzie na wakacje ciemnota i zabobony.

Cieszy mnie jedno ze sie do was zblizamy. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Jako ze jestem z Podkarpacia i troche z innych stron niż poprzednicy powiem co mi wiadomo...

Pochodze z Sanoka, i jeżeli chodzi o łowiska to przedewszystkim chyba obecnie największy zbiornik retencyjny czyli Solina, wielkosc oraz miejsca gdzie mozna lowic sa ogromne, woda czysciutka, trocie jeziorowe najwieksze w Polsce, karpie po ponad 10kg i ponoc rekordowe sandacze, ze wzgledu na glebokosc i kamieniste dno itp to ponoc sandaly "biegaja" konkretne, problem z Solina jest jeden... Jak jedzie ktos bez wczesniejszych wskazowek to duzo nie polowi, to lowisko gdzie trzeba wiedziec jak i gdzie łowic, ale dzieki temu ma swoja Magie!! Kocham tam jezdzic choc mam 45 km ale warto.

Inne łowiska? hmm chyba jedno z najlepszych łowisk pstragow w Polsce na Sanie, dokladnie jest to łowisko specjalne, na ktore przyjezdzaja obcokrajowcy kilkaset kilometrow, mowa o Łowisku Specjalnym Od miejscowosci Zwierzyn do Ujscia rzeki CHoczewka do Sanu, obecny rekord Polski w głowacicy został bodajrze złowiony na tym odcinku, jednak za jakośc sie płaci... chyba 70zl dniowka, a roczna licencja 1400zl... jednak jak niektórzy sadzą że warto...

Do tego Kolejny ale mniejszy zbiornik retencyjny Myczkowce, gdzie woda prawie plynie, łowi sie tam bardzo duze okazy swinek, i pstragów.

Ogolnie Jezeli chodzi o sam San to poza Pstragami, Lipieniami i Głowacicami, w nizinnych czesciach rzeki mamy Jazie, Klenie i Duże okazy Brzan, w Promieniu 20km od Sanoka na Sanie chyba nie ma łowiska gdzie mozna zlowic Karpia Czy Leszcza... Podobnie z Sandaczami, choc mysle ze juz wieksza szansa... Szczupaki sa.. nie jakies rekordowe ale metrowke co jakis czas łowi sie na tych terenach...

Co do stawow, ja znam kilka o ktorych moge cos powiedziec...

1 To 2 stawy z czym jeden duzy ~5h drugi mały, głownie dla lowców amurów, czy nieduzych karpi i karasi, zadziej szczupaki(troche zaniedbali sprawe z drapierznikami a raczej z spiningowaniem).

Leszczy nie ma, sa sumy ale niewiadomo ile i czy duze :P przynajmniej ja nie wiem...

Łowisko naprawde fajne ale "zabite" troche przez miesiarzy, ale jak widze ile wpuszcza sie tam ryb co rok to mysle ze za kilka lat jak te malenzstwa podrosna to bedzie wspaniale lowisko.

Kolejne to "zestaw" stawow w miejscowosci Hłomcza, bodajrze 3 stawy ktore razem maja okolo 10ha na moje oko. Troche inna "budowa" stawow, mniej zarosniete, mniejsze amury, wiecej szczupakow duzych karpi i leszczy. Warto odwiedzic.

Narazie nic mi nie przychodzi lepszego do głowy, jak cos wymysle to dopisze...

Pozdrawiam i Zapraszam Wedkarzy w strone Podkarpacia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich. Od paru lat "skacze" z miejsca na miejsce i szukam tego jednego jedynego, któremu poświęce swój czas i nerwy. Lubie spin, ale lubie też posiedzieć przy gruncie i żywcówce. W tym sezonie chciałbym połowić w Czarnej Sędziszowskiej, Strzegocicach i szukam ciekawych łowisk na Sanie w okolicach Dynowa, Radymna. Nie mam za dużo informacji na temat tych łowisk, więc jeżeli ktoś chciałby się podzielić to bardzo chętnie poczytam i przetestuje na własnej skórze. Naj naj to interesuje mnie Czarna Sędziszowska, bo to piękna woda, ale trudna. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja jestem ciekaw co tam słychac na tych łowiskach :) dawno na nich nie byłem ...jezeli chodzi o Wisłoke mam mieszane uczucia ..z roku na rok ryby mniej .szczególnie w samym pilznie za zaporą ...przed nie jest lepiej a do strzegocic sie jakos nie moge przekonać ...zalew mnie odstrasza a stawy w sumie wyglądają ciekawo ale róznie też to bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

A łowi ktoś na takiej rzeczce co się zwie Ropa? pare ladnych lat temu polowilem tam troche w okolicach Gorlic. Z tego co pamietam to trafial sie ladny klen, swinka, czasem jakis pstrag. No i pelno malego okonka i podobno zdarza sie szczupaczek. Jak ma sie sytuacja w chwili obecnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Na podkarpaciu sa lowiska... np.

-zalew na wisloce (nawet duzy) w Strzegocicach ,jest tama. (duzy sandacz,szczupak,sum,leszcz, z karpiem troche gorzej, sa praktycznie wszystkie ryby)

-duze stare zwirowiska w chotowej (duzo szczupaka ,duzego)

-stawy w grabinach ,nie naleza do PZW ani do nikogo (tylko nie ktore, bo czesc do pzw), ( duzo szczupaka, leszcza, karpia)

-wisloka za strzegocicami - duzo szczupaka, klenia, certy, swinki, jazia , duze okonie,bolenie, mietusy, z leszczem gorzej - jest go bardzo malo od kad zbudowano tame w strzegocicach z karpiem to samo.

-prywatne stawy w rzemieniu (licencja na jeden dzien :10zl, roczna 100zl) sato stawy, obfitujące w dużą ilość białej ryby(płoć , leszcz, jaź) oraz karpia. Najwiekszy karp jakiego tam zlapano (o ktorym ja slyszalem mial okolo 25kg) jest tam tez sum.

Jesli ktos potrzebuje innych to sa tu : http://www.lowiska.pl/index.php?f_nazwa=&f_wojewodztwo=9&Submit2=%26%23187%3B&pokaz=lista_lowisk&pokaz2=lista_lowisk

na wyzeh wypisanych lapalem i na innych mniejszych tez ale watpie zeby ktos znalazl jak by ktos chcial to na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam

chciał bym sie dowiedziec gdzie na WISŁOCE można złapac miętusa.nastawiałem sie cała jesień ale łapałem tylko klenie i certy.czesto łapie na wisłoce koło pilzna i brzeżnicy ale miętusa nigdy nie spotkałem napiszcie gdzie go szukac na wiosnę na wisłoce.jakie konkretne miejsca. dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nikt nie łowił/łowi na Ropie? Taka ładna rzeczka :)

Łowiłem pare ladnych lat temu tez na stawach w Siepietnicy, jakies 7 stawow, najwiekszy wielkosci malego jeziorka. Praktycznie wszsytkie gatunki ryb, wielkie karpie, amury. Niestety jedyna ladna ryba ktora tam zlowilem to okon 1.1 kg i troche karpikow po 1 kilo. Łowi ktos tam teraz? Mozliwe ze w wakacje bede w Gorlicach, a to rzut beretem na to łowisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

....Wybieram sie w lipcu na wakacje nad rzeke solinke blisko jeziora solińskiego,czy ktos moze mi cos napisac na temat tej rzeki..interesuje mnie na co łapać,moja metoda to wedkarstwo spławikowe''przepływanka'' dla relaksu grunt,czy ktos zna jakies dobre miejsca jak tak to w jakiej miejscowosci.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.