Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Z racji mocnego nastawienia na sezon powierzchniowy trzeba było zaopatrzyć się w odpowiedni do tego kij.

Wybór padł na kij ze stajni Lureleadera.

Jest naprawdę fajny przeciąg 🔥

Kij stworzony pod łowienie popperami, topkami i do twitcha.

Cena też jest przystępna ok. 500zł. 

Lureleader Vigorous L

Ciężar wyrzutu: 2-10g

Długość wędki: 1,98m

Moc linki: 4-8lb

Moc: L

Waga wędki: 105g

Akcja: Fast

Blank: Lureleader, wykonany z włókna węglowego Toray.

Osprzęt: Fuji K-R Concept

 

IMG_20240318_164222.jpg

IMG_20240318_164342.jpg

IMG_20240318_210108.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2024 o 15:28, andrutone napisał:

Wyglądają ciekawie. Napisz proszę, jak już będziesz po testach, czy dobrze się kręcą te małe skrzydełka.

Kręci się :)

Jest nieźle, sprawdzałem co prawda na wodzie płynącej nie stojącej, ale bez względu na to czy z prądem czy pod prąd skrzydełko wiruje. Nawet na kilka metrów da się rzucić :) miałem jeszcze sprawdzić jak to będzie wyglądało po dołożeniu 1 gramowej czeburaszki ale nad wodą okazało się że czeburaszki zostały w 2 torbie w domu. 

W międzyczasie doszły kolejne zakupy i trochę inne mikrowirówki, te też kręcą się bardzo dobrze.

Dodatkowo na fotce gumeczki , od góry 4 cm - 3,5 cm - 3 cm 

IMG_20240316_105108.jpg

IMG_20240316_105132.jpg

IMG_20240316_105649.jpg

  • Dzięki! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2024 o 15:14, ESSOX napisał:

Mam dwa kołowrotki do kijka, na jednym jest plecionka 0,07 a na drugim żyłka 0,12 

Nie wiem jak się będzie łowiło plecionką bo jestem zwolennikiem żyłki i plecionkę mam tylko na kołowrotkach castingowych.... 

Łowienie tak cienką plecionką to koszmar, co 3-4 rzut tworzy się pętelka której z uwagi na grubość plecionki nie da się rozplątać. Nie mam pojęcia czy to wina samej plecionki czy kołowrotek cos skręca. Nigdy więcej :) tak jak mówiłem , jestem zwolennikiem łowienia na żyłkę . 

 

Doszły larwy, pływające i z wyjątkowo miękkiego silikonu 3,8 cm 

Takie dziwne gumeczki 4,5 cm 

Mormyszka do mikrospina chyba 0,3 g

IMG_20240325_120115.jpg

IMG_20240325_115858.jpg

IMG_20240325_120016.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kumulacje, w lutym skończyłem okrągłe  14 lat , 😜 w marcu imieniny tak że sprawiłem sobie prezent , miała być jeszcze wędka ( pozazdrościłem ESSOXOWi 😜 ) też zamówiłem xul mifiny ,  ( no niestety trzeba poczekać 4 tygodnie) dzisiaj doszedł młynek ( daiwa ninja 1000 + plecionka do całego zestawu o której zawsze marzyłem 

IMG_20240327_200259.jpg

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.