W璠karstwo - Forum Dyskusyjne
Forum w璠karskie portalu w璠karskiego haczyk.pl - w璠karstwo, 這wiska, sprz皻 oraz metody i sposoby po這wu.

Podkarpackie - 這wiska na podkarpaciu

nowicjusz - 25-01-05, 14:51
Temat postu: 這wiska na podkarpaciu
na wakacje wyje盥瘸m na podkarpacie s造sza貫m o jeziorkach ma造ch ale rybnych jade samochodem wiec mo瞠 co znajde ale jakby kto ztubylc闚 co poradzi .Obiecuje 瞠 niewy豉pie wszystkich ryb i bede grzeczny :wink:
nowicjusz - 26-01-05, 21:42

Panowie naprawd nie wy豉pi wszystkich rybek :lol:
bumel - 31-01-05, 20:45

na podkarpaciu niema 這wisk? :wink: powa積a sprawa
artech - 01-02-05, 12:45

albo w璠karzy :shock:
bumel - 01-02-05, 20:27

NO tak na wstepie musz przeprosi koleg闚 za tego NOWICJUSZA to by豉 moja ma豉 prowokacja poprostu nowicjusz to ja .Usprawiedliwienie nie widz帷 瘸dnych temat闚 z PODKARPACIA prubowa貫m zmusi ich do dzia豉nia .Niestety 2 tygodnie mija zero odzewu . niepozosta這 mi nic innego jak z podniesionym czo貫m nie嗆 sztandar w璠karstwa Podkarpacia.Awiec tak mo瞠 zaczniemy od RADYMNA iod jeziora ZEK ok. 80 hek. Amur karp,lin sandacz ,szczupak, sum ,ja ,kara noi wszystko co mo瞠 篡 w jeziorze dos這wnie obok p造nie rzeka RADA kiedy 豉dna dzika dzi niestety zmeliorowana ale u uj軼ia pojawi造 sie pstr庵i.Z drugiej strony p造nie SAN 30 m od jeziora pi瘯na brzana 鈍inia sum itd.itp.5km dalej mamy rzek Wi郾ie rybostan podobny. obok jeszcze rzeka SZk這.wszystko to znajduje sie w promieniu 10 km[oko這]od mojego mieszkania. tak瞠 jak ju wiadomo mieszkam w Radymnie i maj帷 takie warunki nigdzie niewyje盥瘸m.Oreszcie Podkarpacia mo瞠 napisz koledzy np. z Rzeszowa Jakby kto chcia zobaczy zdj璚ia z mojego miasteczka iokolic zapraszam na internet Radymno strona g堯wna
artech - 01-02-05, 21:48

tylko pozazdro軼i, takiego wyboru 這wisk :D , a jakie zbiorniczki zaporowe s :?: u mnie "niestety" tylko Odra w r騜nych odmianach (wschodnia,zachodnia) a nawet do najbli窺zych g堯wek mam jakie 100 km :? dla mnie to dosy daleko i wi捫e si niestety z kolejnymi kosztami (pozwolenia)a narazie mnie na to nie sta.
pozdrawiam Artech

bumel - 02-02-05, 19:16

ma造 zbiorniczek na rzece Wi郾ia noi Solina niestety do tej ostatniej mam oko這 120km .Daleko masz na te rybki kolego.heja
artech - 02-02-05, 19:51

do g堯wek na Odrze mam ok 100 km, bo w Szczecinie Odra jest bez g堯wek. Og鏊nie na 這wiska mam blisko i jest ich dosy sporo tylko ciekawych zaczyna brakowa.
pozdr. Artech

Bogdan - 07-02-05, 11:22

Jest jeszcze jeziorko ale trzeba p豉ci oczywi軼ie w Radymnie jaki rybostan tego niewiem przewa積ie korzystaj z niego przyjezdni. Starzawa gospodarstwo chodowlane udostepniono pono tam gliniank na kt鏎ej za drobn op豉t mo積a po這wi .Jaros豉w tzw. glinianki bli窺zych szczegu堯w nieznam niestety jak co wi璚ej si dowiem to napisz .Mo瞠 kto inny mnie wyr璚zy.
Bogdan - 25-02-05, 16:48

NO jest wreszcie nast瘼ny z podkarpacia pan WIESIO mo瞠 on podzieli si 這wiskami z Przemy郵a :wink:
Bogdan - 03-03-05, 19:19

WSTYD HA哷A I PONI浩NIE du穎 jest odwiedzaj帷ych ten temat i my郵e 瞠 s z okolic typowe nikt nic nie napisze?
bogdan39 - 18-06-05, 19:46

hej PODKARPACIE je郵i kto odwiedzi RADYMNO ZEK czyli moje jeziorko pod wp造wem tego postu niech sie tu wpisze i opisze wra瞠nia :wink:
witia-62 - 24-01-06, 12:54

Zaje..........fajny zbiornik. Szkoda,瞠 tak p騜no dotar貫m do tematu. S jeszcze te legendarne w璕orze i sumy. :?: :roll: Je盥zi tam m鎩 ojciec i to on zaszczepi mi ten zbiornik.Fajne 這wisko,polecam!
poncjusz - 24-01-06, 19:34

polecam Temesz闚 nigdy nieby貫m ale s tam du瞠 drapie積iki
a jak du瞠 karpie takie 90 to staw w Polance ko這 Krosna albo w JEDLICZU ko這 Krosna
tam s mili ludzie ale ryb nie ma du篡ch tzn. s tylko nikt nie mo瞠 z豉pa

bogdan39 - 24-01-06, 19:48

w璕orze jeszcze sie trafiaj cho sporadycznie za sumy s i to pot篹ne moi koledzy ju kilka razy mieli darmow wycieczke po jeziorze na 逝dce. teraz kruluje karp amur noi szczupak tego roku facet na cyplu od str. miasta wy這wi ponad 20 kg ile w tym prawdy..... ja 這wie za bram po prawej stronie pod topol wszyscy z cypla [miejscowi ]mnie znaja pytac o bogdana albo bumela wi璚 jak wpadniesz to mo瞠 co obalimy. ciesze si 瞠 wreszcie zawita ziomal :wink:
witia-62 - 24-01-06, 22:35

Dzi瘯i za odp.Moja ulubiona miejsc闚ka to koniec cypla za hangarem jakie 200m.Na jesieni s造sza貫m o kilkunastokilogramowych szczupakach, ale co w tym jest prawdy??W pa盥zierniku przy okazji sandaczowania po這wi貫m jeszcze 豉dnych lin闚,ale to chyba zas逝ga /raczej tak/ dobrego atraktora z TB.Opr鏂z ww. by jeszcze spory karp ale niestety pora磬a. Gdyby nie to zielsko!!!? :evil: :cry:
bogdan39 - 25-01-06, 18:33

czyli na wprost zalesionki [wyspy]

pierwsze zdj璚ie to jest z mojego miejsca widok w strone ma貫j wysepki i zakola natomiast drugie w strone changaru a w oddali bloki gdzie mieszkam na wiosne masz darmowa miejsc闚ke na moim miejscu :wink:odno郾ie 1 zd. w zakolu powsta造 3 pomosty. wi璚 豉twiej rozpozna tak du篡m problemem jest zielsko ja czyszcze kotwica masz racje leszczyk zlocisty jest du篡 noi kara ponad 1,5 kg cz瘰to si zdarza pozdro.

witia-62 - 25-01-06, 20:35

Wielkie dzi瘯i za fotki! Ju chcia豚ym tam by! :mrgreen:Odno郾ie 這wisk na podkarpaciu; czy masz jekie informacje nt. prywatnego 這wiska w Zgodzie pod Jaros豉wiem ? υwi貫m tam swego czasu, nawet zbudowa貫m pomost ale p騜niej ; no niestety si豉 wy窺za,nie mog貫m tam je盥zi przez kilka lat. Wiem ,瞠 by造 tam OLBRZYMIE to逍ygi,amury,karpie,szczuki no i oczywi軼ie sumy.Jak jest w tej chwili ? :roll:
bogdan39 - 26-01-06, 19:48

cho do Jaros豉wia mam13 km to prawd powiedziawszy nigdy tam nieby貫m ko這 siebie mam tyle wody 瞠 nigdzie niemusze je盥zi . s造sza貫m co o gliniankach ale nic bli窺zego niemoge ci powiedzie je郵i za chodzi o to逍yge to w zeku jest jej sporo. wiesz dlamnie teraz martwy sezon na wiosne to co innego du穎 go軼i z Jaros豉wia przyje盥瘸 do nas wtedy bym popyta. ja przedewszystkim siedze na jeziorze i w tej materi moge ci pomuc :wink:
witia-62 - 27-01-06, 19:42

No to wielkie dzi瘯i ! Faktycznie,maj帷 tak jak ty wod praktycznie pod nosem, te bym nie szuka innych 這wisk.Co innego ja . W promieniu 50 km. nie ma praktycznie 瘸dnej ciekawej wody, poza kilkoma bajorkami. Fakt,瞠 s w nich ciekawe ryby, ale przy takiej presji w璠karzy-to nie dla mnie.To trzymam za s這wo, o tej pomocy! Acha , jeszcze jedno! Dalej obowi您uje zakaz 這wienia ze 鈔odk闚 p造waj帷ych? Na ZEK-u oczywi軼ie.
bogdan39 - 28-01-06, 15:00

υwi mo積a ze 鈔odk闚 p造waj帷ych natomiast niewolno urzywa silnik闚 spalinowych tylko elektryczne wiesz na 80 hektarach ka盥a 堯dz p造n帷a zbyt szybko robi du穎 zamieszania. pomoc tak w miare mojej skromnej wiedzy i zasob闚. oczywi軼ie pod topolk. :lol: tylko je郵i b璠ziesz chcia skorzysta z mojego miejsca to musisz mie gumaki :lol:
Go嗆 - 28-01-06, 19:55

To fajnie, pocieszy貫 mnie,bo kolega po kt鏎ym z jesiennych wypad闚 przywi霩 tak wiadomo嗆,瞠 nie mo積a 這wi z 堯dek. By貫 dzi na jeziorku? Ja by貫m na swoim bajorze,ale kicha zupe軟a.Ciekawe jak poszo這 innym,w璠kuj帷ym dzi kolegom? Co do gumiak闚,to mam,ale nie lubi wchodzi komu w "buciorach do domu".Wystarczy jak poka瞠sz gdzie i jak,a ja co tam w pobli簑 znajd.Zdam si na ciebie.Napisz mi co o Sanie na odcinku Micha堯wka-Tuczempy.
bogdan39 - 29-01-06, 18:38

nowi璚 du穎 w璠karzy siedzi pod star skoczni na wprost starego kompieliska przed mostem zje盥瘸 si w prawo i jakie 300 m jazdy wcze郾iej jest tzw. kana i tu polecam du穎 tam leszcza i innej rybki kumple czesto jezdzili na wi郾ie kolo uj軼ia sanu i ci庵neli pi瘯ne karpie.chodzi o san. natomiast je郵i kto obcy przyje盥瘸 na zek to rzeby co z豉pa trzeba zosta kilka dzionk闚 瞠by zan璚a albo skorzysta z go軼inno軼i i zasia嗆 na zanecanym. a takich na harcerskim niebrakuje :lol: dzis widzia貫m go軼i 豉pali 豉dne okonie i leszczyki na starym tarlisku. dosy tego by這. jedna przestroga l鏚 pomimo du篡ch mroz闚 jest bardzo kruchy jego konsystencja jest jaka dziwna podemna trzaska i p瘯a WI犴 UWAGA[ odno郾ie sanu tyczy sezonu]
Go嗆 - 20-02-06, 15:38

Bogdan, Moze nie wstyd, poprostu w璠karze nie lubi pisa, albo pisz zadka ze wzgl璠u na b貫dy. Koszmarne:) Ja 這wi na Sanie , czasem te na zek-u, Najwi瘯sze sukcesy mia貫m dotychczas na zalewie w Lubli鎍u, (ma造 , 40 h. zalew) Dzi tam jeszcze mo積a z這wi duzego sandacza, czasem karpia, s te (pono) olbrzymie sumy. Je郵i chodzi o o Wiszni, nie wi郾ie, to na zalewie (oko這 10 km od uj軼ia ) s pote積e karpie. z Powa瘸niem Jan.
Go嗆 - 20-02-06, 15:46

Rzadko to nie oznacza wcale, Szk這 , rzeka z bardzo ma造m odcinkiem w Polsce, kiedy zanieczyszczona , brudna, p造n窸a z Ukrainy, a konkretnie z Kopal siarki, dzi mozna na niej z這wi praktycznie te same ryby co na Sanie. Ma豉 Lubacz闚ka, na niej s du瞠 ilo軼i pieknych p這ci , w tamtym roku z這wi貫m par powyzej 0,5 kg, duzo okoni, szczupaki, ja磨e, lin czasem okazy leszcza, niestety prawie wszystko poni瞠j zapory w Radawie, .
Jan

witia-62 - 21-02-06, 12:42

Szanowny Janie! Z jakich okolic jeste, bo widz 瞠 這wimy na tych samych wodach. Wiszni wspominam z wielkim sentymentem ale odk康 "w璠karze" z zamojskiego zasypali j grochem przesta貫m si tam pokazywa. Jak jest teraz? Co do Lubli鎍a to fakt - jest tam jeszcze pot篹na ryba.A szczeg鏊nie ulubione przezemnie amurki. :roll: :wink: A......nie czepiam si ale......ka盥y pisze tak, jak mu pasuje i jest wygodniej. Grunt, 瞠 si rozumiemy. Czy nie o to chodzi????? :P :P :P :lol:
bogdan39 - 21-02-06, 20:27

Drogi JANIE nowiec zpraszaj tych co robia b貫dy do nas , jeste鄉y bardzo ekologiczni i wyrozumiali nikt tu nikomu niewytyka b喚d闚 .Najwa積iejsze to to co ma do powiedzenia :wink:
bogdan39 - 02-05-06, 08:51

Witia na zeku padaja pierwsze ryby zapraszam :wink:
witia-62 - 02-05-06, 10:24

Dzi瘯i za przypomnienie, jeszcze chwilowo pookupuj m鎩 kochany Wis這czek. Wy鄉ienicie bior klenie, jazie i to wcale nie byle jakie. Zaliczy貫m ju kilka fajnych rybek i prawd m闚i帷 nie mam zapa逝 na wypraw nad inny zbiornik skoro prawie pod nosem mam fajne 這wienie. Ale, nie martw si, napewno Ci odwiedz nad Twoim jeziorkiem. Wys豉貫m Ci wiad. na p.w. , tylko nie wiem czy posz這 wszystko tak jak chcia貫m i czy nie popieprzy貫m . Wci捫 si jeszcze ucz. Odpisz na pw. mam pytanko odn. zdj耩.
bogdan39 - 02-05-06, 19:14

ty by貫 tu zd.2 a powiniene widzie to zd.nr1 czyli spojrze w lewo jak tam jazie WITJA :lol:

witia-62 - 02-05-06, 21:29

W豉郾ie wr鏂i貫m z Wis這czka (mia貫m jecha dopiero jutro, ale nie wytrzyma貫m- chocia dwie godzinki pomacha) i nie by這 tak 磧e. Wprawdzie sp騜ni貫m si na dobre brania, ale jak zobaczy貫m co znajomy po豉pa, to mi wystarczy這. Mimo wszystko i tak zaliczy貫m dwie sztuki. I co najbardziej mnie cieszy to to, 瞠 pokaza造 si (czyt. bior) ma貫 szczupaczki. Takie ok. 20cm. Nied逝go b璠zie fajne 這wienie (dop鏦i mi瘰iarze si nie dowiedz).
ESSOX - 03-05-06, 20:40

Te szczupaczki chodz jeszcze do przedszkola jak b璠 ko鎍zy szko喚 to si zg這sz :mrgreen:
bogdan39 - 04-05-06, 20:01

wczoraj pad trzeci powyzej metra a dzis spiningist闚 by這 sporo :wink:
witia-62 - 04-05-06, 21:29

Bogu, a Ty nie machasz spinningiem? :roll:
O.k. ESSOX, jak b璠 mia造 po oko這 50- 60 cm to dam Ci zna :grin: :lol:

bogdan39 - 05-05-06, 16:00

raczej nie tylko 篡wiec. w pracy sie tyle nachodze 瞠 nad woda to tylko dupa do siode趾a i koniec :wink:
bogdan39 - 21-05-06, 08:02

nad zekiem cienizna szkoda zachodu :wink:
witia-62 - 21-05-06, 21:06

bogdan39 napisa/a:
nad zekiem cienizna

to dobrze, bo nie b璠zie mi szkoda, 瞠 mnie tam nie ma. A tymczasem na "moim" bajorku z這wiono to逍yg na 1,10m. Ciekawe jak mia豉 wag, bo kole nie wa篡 tylko odrazu wypu軼i. :o :roll:

Sorry za jako嗆, ale nie moje dzie這.

bogdan39 - 22-05-06, 16:23

cos pieknego szkoda ze niewidac jak odp造wa by這 by jak znalaz do dwuch zdjec .
bogdan39 - 30-05-06, 15:36

Padaj pierwsze amury 15 i 12 kg .
Niestety jeszcze nie ja.
Ale ju wkrutce. :wink:
Wogue to wszystko na jeziorze jest sp騜nione brania s豉be.
Pomimo intensywnego necenia wyniki 瘸dne.
Czeba czeka na wzrost temperatury wody i stabilizacje pogody. :neutral:

bogdan39 - 09-06-06, 16:42

W sobote i w niedziele zakaz 這wienia na zeku na cyplu harcerskim zawody.
witia-62 - 11-06-06, 19:30

Wis這k powoli wraca do normy, w Rzeszowie poni瞠j mostu sporo w璠karzy- widocznie co ju si dzieje w wodzie. Na zbiorniczku G逝ch闚 zakwit wody i od trzech dni brania sporadyczne, raczej s豉be. Ten tydzie pewnie po鈍i璚 na biczowanie Wis這ka. Mo瞠 z瑿aty z podw鎩n p貫tw grzbietow b璠zie chcia co przegry嗆. :twisted:
witia-62 - 02-07-06, 20:22

Poniewa Wis這k szaleje mam pytanie do w璠karzy 這wi帷ych na Sanie (mo瞠 si ujawni ) ; mo瞠 kto podpowiedzie gdzie na tej rzece szuka sum闚? Nie chodzi o konkretne miejsc闚ki (chocia mile widziane i takie namiary) ale o odcinki rzeki gdzie mo積a si spodziewa wyst瘼owania tego gatunku. Kiedy takim eldorado by odcinek poni瞠j Przemy郵a az do Jaros豉wia. Osobi軼ie 這wi貫m na odcinku od Radymna w d馧 ale " to se juz na wrati ". B璠 wdzi璚zny za ka盥 wiadomo嗆. :razz:
ESSOX - 02-07-06, 20:51

Witia popr鏏uj w okolicach Starego Miasta (Le瘸jsk) . Jad帷 od Le瘸jska na Kury堯wk przed mostem jast z lewej strony zjazd nad wod pod sam most. υwi貫m tam m這dzie sumow ale s i starsze roczniki. Od mostu w d馧 s 豉dne miejsca z do豉mi nawet parometrowymi. Nie by貫m tam ze trzy lata ale my郵 , 瞠 wiele si nie zmieni這.
bogdan39 - 04-07-06, 16:54

Amur kruluje niepodzielnie padaja kolejne sztuki , niestety bezemnie. :sad:
witia-62 - 04-07-06, 20:29

ESSOX, dzi瘯i.
cytat: Nie by貫m tam ze trzy lata ale my郵 , 瞠 wiele si nie zmieni這.
No w豉郾ie, zmieni這 si i to sporo. Jeden do貫k o jakim wiem jest zaraz pod mostem, ale zawsze obstawiony, poni瞠j mostu rzeka wyp造cona, jakby jedna, wielka 豉cha po kt鏎ej s膨czy si woda.Wiem od miejscowych, 瞠 z sumem bardzo krucho. A pami皻am jak ojciec je寮zi prawie co wiecz鏎 na Kury堯wk i bez suma nie wraca. No ale to by造 lata wczesnego Gierka. I komu to przeszkadza這??
A jak sytuacja z sumem na zalewie w Rzeszowie? W tamtym roku s造sza貫m o kilku 豉dnych sztukach. W sumie mam tam blisko, ale nie wiem gdzie go na tym zbiorniku szuka? :shock:

miron - 04-07-06, 23:13

a co z sumem ko這 Jaros豉wia(rzeka San)?
miron - 04-07-06, 23:16

a mo瞠 kto w og鏊e 這wi w Jaros豉wiu albo co s造sza , pytam o wszystkie ryby i 這wiska kt鏎e da si powiedzmy obskodczy na rowerze robi帷 wypady z Jaros豉wia?
bogdan39 - 05-07-06, 18:07

Jesli chodzi o suma to w Radymnie nies造szano onim dawno dawno.
Powiem tak kiedy je郵i kto szed na ryby szed na san . Teraz albo rzeka wi郾ia albo zek.

miron - 05-07-06, 23:36

San jest rybny jak...bardzo i to lubi.
Rzeka Wi郾ia czy mo瞠 raczej Wisznia (paradoksalnie klenie najlepiej bior tam na wi郾i :grin: ) jest znana z kleni podobno, jak 鈔odkowy San zreszt gdzie klenie zdejmuj w璠ki z podp鏎ek i bior zawsze i na wszystko .

ale prosz kole瘸nki i koledzy po kiju o opis 這wiska w Jaros豉wiu i okolic (mo瞠 by mailem lub prywatna wiadomo嗆) :cool:

ESSOX - 06-07-06, 07:28

Na Rzeszowskim Zalewie nie 這wi prawie wcale. Z brzegu to sobie mo積a po這wi leszcze lub inn bia陰 ryb . Na sumy trzeba by mie 豉jb najlepiej z echosond i wyszuka jakie do趾i . Sumy podobno s , podobno nawet bior, podobno s du瞠, podobno co zrywa zestawy ale......Yeti te kto podobno widzia :mrgreen: . Zalew jest 這wiskiem zaniedbanym , p造tkim, zaro郾i皻ym. Trzeba by pozna uk豉d dna, przebieg starego koryta rzecznego to mo瞠 co by poci庵n掖. Trzy lata wstecz z這wi貫m co ze 4 sumki na Wis這ku w Rzeszowie przy okazji po這w闚 sandaczy na "trupka" takie po 30-40cm, teraz pewnie podros造 i maj wymiar. Ale ca造 czerwiec zmarnowa貫m i na rybach by貫m raz ze spiningiem. Musz w ko鎍u wzi望 si za te ryby :wink: .
witia-62 - 07-07-06, 21:58

No to ruszaj ESSOX, na te ryby bo Wis這k ju w normie, a kumpel ju wydar brzank na oko這 70 cm. Pojad w niedziel i ja popr鏏owa na lightspina.

miron, blisko Jaros豉wia jest fajne 這wisko, miejscowo嗆 Zgoda, zaraz o rzut kamieniem obok San. Jest to wprawdzie 這wisko prywatne, ale warto sie zapu軼i tam ze spinningiem, mo積a spr鏏owa zasiadki na karpia albo pobawi si z drobnic. Zbiornik po篤irowy, do嗆 g喚boki, wok馧 sitowie, pa趾a, i gr捫ele. Du穎 pomost闚, tak瞠 dost瘼 do wody super. A na San w Jaros豉wiu to na tzw. przysta. Lekki gruncik, przep豉wka lub co tam lubisz. S 豉dne brzany.

ESSOX - 08-07-06, 10:25

By貫m przed wczoraj na rybkach na wis這ku ze spiningiem, raczej tak rekraacyjnie (poszpiegowa troch :mrgreen: , popatrze na wod). Efekty - 4 urwane gumki, 1 woblerek i 1 wir闚ka :evil: . A rybki -4 okonki takie po 15-20 cm. i jedno pot篹ne przywalenie w pr康zie (na 100 % klenisko , ale musia by pi瘯ny) i po paru sekundach wypi掖 si , nawet go nie widzia貫m. Woda jeszcze kapeczk za wysoka ale po niedzieli id na urlop to mo瞠 co wysiedz nad wod .
miron - 08-07-06, 12:42

kiedy San (Jaros豉w ) niesie czyst wod 瞠by mo積a by這 pojecha ?
bogdan39 - 08-07-06, 20:40

s逝chaj Miron na Wisni czy tez wiszni paradoksalnie najlepiej bierze karp i kara wiesz .
Pocholere sie mnie pyta gdy sam wiesz lepiej.

miron - 08-07-06, 20:50

sorry tak s造sza貫m i si pytam bo tak na prawd g++++ wiem a Ty wiesz i ja mam nadzieje , 瞠 powiesz.
miron - 08-07-06, 20:54

San jest rybny jak...bardzo i to lubi.
Rzeka Wi郾ia czy mo瞠 raczej Wisznia (paradoksalnie klenie najlepiej bior tam na wi郾i ) jest znana z kleni podobno, jak 鈔odkowy San zreszt gdzie klenie zdejmuj w璠ki z podp鏎ek i bior zawsze i na wszystko .

ale prosz kole瘸nki i koledzy po kiju o opis 這wiska w Jaros豉wiu i okolic (mo瞠 by mailem lub prywatna wiadomo嗆)

Po uwa積ym przeczytaniu mo積a si zorientowa , 瞠 wiem niewiele i prosz o pomoc

ale nie k堯熤y si ju bo to nie ma sensu i celu

bogdan39 - 08-07-06, 20:56

odpuszczam sorki Miron :wink:
miron - 08-07-06, 21:17

te glinianki w Jaros豉wiu to " BABIONKA ". by貫m i 這wi貫m (jeden karp 1.05 kg - pe軟o逝ski i troch drobnicy)
maniek - 09-07-06, 13:42

ESSOX napisa/a:
Zalew jest 這wiskiem zaniedbanym , p造tkim, zaro郾i皻ym

Essox ale klenie to chyba najwi瘯sze s jakie widzia貫m i 這wi貫m ,tam mia貫m tego naj.Natomiast w Wis這ku brzana co niesamowitego jaka ta ryba silna ,no ale to by這 15lat wstecz.

ESSOX - 09-07-06, 16:40

maniek napisa/a:
ESSOX napisa/a:
Zalew jest 這wiskiem zaniedbanym , p造tkim, zaro郾i皻ym

Essox ale klenie to chyba najwi瘯sze s jakie widzia貫m i 這wi貫m ,tam mia貫m tego naj.Natomiast w Wis這ku brzana co niesamowitego jaka ta ryba silna ,no ale to by這 15lat wstecz.

Maniek Wislok jest raczej niewielk rzek w por闚naniu do takiej Odry czy Wis造. S klenie ale czy najwi瘯sze ? W徠pi .
Co do brzany to wyobra sobie jak wygl康a貫m po wyj璚iu brzany na 2,2kg na przep造wank w silnym nurcie na przyponik 0,10 :mrgreen: . Rek mi tak telepalo , 瞠 kielich na pewno bym nie wypi :mrgreen: . Ze 20 minut siedzia豉 w nurcie niczym j doci庵n彬em na spokojniejsz wod ale w ko鎍u skapitulowa豉.

witia-62 - 10-07-06, 09:40

Niedziela, bardzo wczesne godziny dnia, rzeka Wis這k w miejscowo軼i D帳r闚ki.

przyneta to nie鄉iertelna wir闚ka DAM numer 0 w kolorze z這tym. Woda lekko m皻na ale brania by造 do嗆 dobre. Prowadzenie przyn皻y d逝gimi skokami nad samym dnem wi璚 mo瞠 dlatego w pierwszej chwil my郵a貫m, 瞠 mam du瞠go sanda豉. Zreszt ryba podchaczona by豉 poni瞠j dolnej wargi, tak jakby przycisn窸a pyskiem obrot闚k po opadni璚iu na dno. Poza brzan by造 jeszcze okonki, jazik i par klenik闚.

shogun_zag - 10-07-06, 11:03

ζdna, 豉dna, gratulacje :cool:
A napisz ... d逝go Ci m璚zy豉? ;)

bogdan39 - 10-07-06, 18:56

Niez豉 rybka Witja . Zazdroszcze ci. Ze masz tyle czasu.Psiakrew.
witia-62 - 10-07-06, 19:35

bogdan39, nie martw si, nied逝go sobie napewno odbijesz t przymusow nieobecno嗆 nad wod. G這wa do g鏎y. Czas mam, rzeczywi軼ie, jak rzadko kiedy, bo pracuj na zmiany 8/24 wi璚 mog i pospinningowa i przypilnowa miejsc闚ki na karpia.

shogun_zag, a pom璚zy豉 豉pk i to zdrowo. Po zaci璚iu my郵, 瞠 mam zaczep ale po chwili, widz jak 篡趾a powoli, bez 瘸dnego zrywu zaczyna przes闚a si pod pr康. I tak monotonnie przez oko這 40-50 metr闚, p騧niej zwrot i w d馧, a pod sam przelew, ale ju w i軼ie expresowym tempie. Takich odjazd闚 zrobi豉 jeszcze dwa, za ka盥ym razem coraz to kr鏒sze, no i w ko鎍u skapitulowa豉. Na po瞠gnanie, przy wypuszczeniu zrobi豉 mi jeszcze niez陰 k徙iel, chyba, 瞠bym jej nie zapomnia. A wszystko trwa這 mo瞠 jakie 10 minut. :lol: :shock:

shogun_zag - 10-07-06, 21:06

No to walka by豉 przednia i pewnie hamulec zapierdzia :cool:
Jeszcze raz gratulacje :cool:

keri - 10-07-06, 21:38

Brzanka pi瘯na. U mnie na Bugu te 這wi teraz brzany. Ja jako nie mam kiedy si wybra :sad:
artech - 11-07-06, 00:14

Pi瘯na ryba! U mnie niestety takich nie ma :sad:
ESSOX - 11-07-06, 09:21

Witia gratulacje pi瘯na sztuka. I 鈍ietnie 瞠 wr鏂i豉 do wody- brawo !!!
Brzana jest jedn z pi瘯niejszych ryb naszych w鏚, lecz niestety nie wsz璠zie dost瘼na.
Zmierzy貫 j chocia ? Ile mog豉 mie ?

witia-62 - 11-07-06, 18:42

Jedyne 67cm (mo瞠 a), ale nie powiedzia貫m ostatniego s這wa, bo wiem, 瞠 s jeszcze wi瘯sze. :twisted:
ESSOX - 12-07-06, 15:31

Moja najwi瘯sza mia豉 63 cm i o ile dobrze pami皻am to2,28kg. Te na spining.
bogdan39 - 05-08-06, 05:24

Na zeku duzo leszczy biora jak zwariowane wystarczy garsc byleczego i juz sa niestety wymiar ich to 20 cm.Szczupak przesta brac. Zacza sandacz. :wink:
bogdan39 - 12-08-06, 20:49

Witek czy to twoja rybka jak bedziesz jecha to tyrknij :wink:
zadzwon.
Miejsce podkarmione mozna siedziec. :wink:
Dzis liny leszcze karpiki zabawa przednia.

PIETER - 16-08-06, 21:55

WITAM.
Widz 瞠 kolega z radymna,bardzo mnie to cieszy. Kiedy bardzo cz瘰to odwiedza貫m to miejsce,mo積a powiedzie 瞠 co rok przez kilkana軼ie lat. Pami皻am jeszcze zadrzewiany cypel od strony sanu.Ale do嗆 wspomnie.
By貫m tam z 穎n w tamtym roku przyznam 瞠 si pobawi貫m linki, karpiki, sumiki(wszystko by這 ma貫), ale interesuje mnie sandacz, czy z 這dzi na spinning co tam zwojuje a mo瞠 oko, szczupak.
Z g鏎y dzi瘯uje za odpowie

witia-62 - 17-08-06, 20:49

PIETER, zagl康nij na te stronki, tam jest conieco na temat , kt鏎y Ci interesi.
http://www.wcwi.pl/index....=144&Itemid=143

PIETER - 17-08-06, 21:49

Dzi瘯i Witia zobaczymyyy
bogdan39 - 18-08-06, 20:52

Piter powiem tak z b造sku wyniki wedkarze maj s豉biutkie ale sprubowac mozna to co pisza na wcwi raczej nieaktualne szczupaki we mgle juz ma pare miech闚.
Bra造 owszem ale na rozpoczecie sezonu teraz kicha niema nic.
Nawet nasz specjalista emeryt narzeka.
Sprubowac mozesz pr鏏a nie szczelba.
Co za闚azy貫m na swoim 這wisku to bardzo bije duzy oko.
Sandacz jest raczej w odwrocie.
Ale ja cie tu strasze a moze ci sie przytrafic ryba zycia .
Zek kryje jeszcze duzo tajemnic sum to逍yga.
Przechodz czasami po sp豉wikach takie pa造 ze w這s sie jezy na g這wie. ZAPRASZAM.

PIETER - 23-08-06, 20:57

Dzi瘯i Bogdan za zaproszenie, jak si uda to h皻nie przjad ZEK mam strasznie du篡 sentyment do tego miejsca, praktycznie uczy貫m si 這wi na tym zbiorniku. Pami皻am te 篡letki kt鏎e 這wi貫m na czerwonego robaka. Ale pami皻am te czasy gdzie 這wi貫m amury i sandacze. Szczerze m闚i帷 to szczczupak za bardzo mnie nie interesuje, mieszkam w Zamo軼iu mamy tu zbiornik zaporowy nielisz jak przychodzi jesie to czsami 30 minut i komplet. oko w tamtym roku (ca造 rok) tak bra 瞠 ludzie 豉pali go po 20, 30, a rekordzi軼i 豉pali 50 kg, to by豉 rze a przykro by這 patrze. A w豉郾ie nie mamy tu sandacza, dopiero si pokazuje taki pod wymiar. tak 瞠 jak by by niedaleko zapraszam mam 堯dk nad wod. Acha z bia貫j ryby to u nas leszcza w brud taki po 1,5 kilo i wi瘯sze jest troch pi瘯nego lina, karasi i japo鎍闚 i du穎 karpi takich 5-10 kilo ale to inna historia , ale si rozpisa貫m , kto to b璠zie czyta narazie , pozdrawiam.
Piotr

szczur3k - 24-08-06, 08:17

jesli chodzi o podkarpacie polecam Glinaianke w Dobrzechowie, wspaniale zbiornik wygl康a ;)
bogdan39 - 24-08-06, 16:39

No nieca趾iem w odwrocie psiakosc .
Muj koleszka Jan mia ostatnio sandacza jak noga niestety przy podbieraniu odczepi sie.
Kla jak szewc. Kla Jan nie sandacz. :lol:

witia-62 - 25-09-06, 20:17

Czy kto z Przemy郵a mo瞠 co bli瞠j poda o tych olbrzymach- sumach z這wionych wczoraj w Sanie(?) ko這 Przemy郵a? Wiem tylko, 瞠 kilkudziesi璚io kilowe, z jednego do趾a. Co wi璚ej poprosz! :o
bogdan39 - 28-09-06, 15:59

Na temat sum闚 nic niewiem natomiast w zek-u z這wiono 2 szczupaki 16 i 15 kg w jednym miejscu i w przeciagu 2 godzin mieli ch這paki ubaw. :wink:
bogdan39 - 30-09-06, 18:36

Sorki Witja ze niewpad貫m ale dzi niemia貫m czasu.
Jak jecha貫m widzia貫m ci na srodku jeziora da貫m po sygnale,niestety gna貫m na ukraine.
Pochwal sie co z這wi貫s. :wink:

witia-62 - 01-10-06, 20:19

No nic Bogdan, nast瘼nym razem postaram si da Ci zna troch wcze郾iej.
Chwali si nie ma czym, zaledwie dwa szczup貫 poni瞠j 50 cm, tak瞠 spowrotem do wody. Rano obok mnie na 堯dce go軼ie wyj瘭i sumka, oko這 6kg ale na 篡wca, ja 這wi貫m na spina. Nawiasem m闚i帷 to jeszcze bardzo zaro郾i皻e to jezioro, trzeba poczeka (?) a opadn ro郵iny, bez echosondy ci篹ko znale潭 dobr miejsc闚k.
Popo逝dniu przesiedzia貫m z 篡wc闚kami obok du瞠j wyspy razem z dziadkiem Duszyczk. Na 5 m g貫boko軼i bra造 niewymiarki szczup貫go i nic pozatym.
Dzie na wypoczynek nad wod by super, pozna貫m fajnych go軼i z Radymna, wypili鄉y co na z帳 (p瘼k闚ka dziadkowa) i um闚ili鄉y si na nast瘼n raz.
Pozdrawiam :razz:
Witia

bogdan39 - 02-10-06, 16:03

Powiem ci ze dziadek Duszyczka to nielada specjalista w dziedzinie szczupaka,tak wiec warto sie go trzymac.
W niedziele ko這 mtej zatoczki co ci m闚i貫m na pomoscie ko這 dzikiego kompieliska wydarto wczoraj kolejnego szczupaka ponad 14 kg.
Z bia貫j bierze leszcz na bia貫go robaka i czerwonego gnojaka.

bogdan39 - 26-10-06, 16:02

Stan wody na sanie niski czy niebedzie to mia這 wp造wu na rybostan.
Zek p馧 metra mniej.
Sucho.

witia-62 - 28-10-06, 20:14

Dzi na Zgodzie bra造 m.inn. takie

a s i wi瘯sze, tylko kiedy b璠 chcia造 bra? :twisted:

keri - 28-10-06, 20:24

witia-62, ζdny. I chyba wymiarowy.
Jaka metoda po這wu :?:

witia-62 - 28-10-06, 20:27

No tak, niewiele ponad 57 cm ponad wymiar ochronny, metoda to 篡wiec, kara ok. 12cm. :mrgreen:
bogdan39 - 31-10-06, 17:46

O psia kosc niez造.
keri - 31-10-06, 17:57

witia-62, kurcze chcia豚ym takiego kaczodziba jeszcze w tym sezonie. Jerszcze raz gratulacje
bogdan39 - 05-11-06, 13:48

Ostatnio wpad mi biuletyn Radymia雟ki szczena mi opad豉.
Bardzo duzo dzia貫k idzie na sprzedaz i to w najlepszym miejscu na tzw.cyplu charcerskim.
Od strony miasta tez ida pod tzw. zagospodarowanie.
Dla jednych zagospodarowanie dlamnie dewastacja , pozagradzaja i ciezko bedzie dziekolwiek sie dostac.
Awiec wreszcie sie dobra obecny burmistrz do korytka.
Na dzia趾i ma by licytacja , cena bedzie wysoka bardzo atrakcyjne miejsce.
Coraz wiecej os鏏 dostaje tez pozwolenia na 堯dki z napedem spalinowym,wi璚 瞠gnaj sielanko,ciszy i spokoju.
Za 3 4 lata zostanie dla pzw jedna ma豉 dzia貫czka i kilometr brzegu.
Wszystko dotyczy teren闚 nad zek Radymno.

witia-62 - 05-11-06, 16:27

bogdan39, skoro ko這 z Radymna jest gospodarzem na tym akwenie, to nie wiem czemu nic nie maj do powiedzenia? Sekcja sportowa tak pr篹nie dzia豉, zapraszaj r騜ne "osobisto軼i" ze 鈍iata w璠karskiego na swoje imprezy, wi璚 czemu chc (?) odpu軼i tak fajn wod? Czy naprawd nic nie chc z tym zrobi, czy mo瞠 "powi您ane jest to jednym sznurkiem"? :cry:
bogdan39 - 05-11-06, 19:24

Witek z tego co s造sza貫m to pzw chcia這 zamienic dzia趾e lez帷a w ma這 atrakcyjnym miejscu na jedna z cyplowych lecz nic to nieda這.
Ponoc przemysl chcia to wykupic zajak捷 tam kwote ale znowu k這dy pod nogi.
Chciano wywalczyc 15 metrowy dostep do wody ale chyba nic z tego.
Szkoda ze nieby貫m na ostatnim zebraniu bo wiedzia豚ym z pierwszej reki a tak to tylko co inni m闚ia.
Niechce sie juz powtarzac ale te sprzedaze niewruz nic dobrego.
Musz sie dowiedzie co konkretnego to wtedy napisze.
Faktem jest ze jezioro zek przestaje juz byc tylko dla wedkarzy.

artech - 07-11-06, 03:44

bogdan39 napisa/a:
Chciano wywalczyc 15 metrowy dostep do wody ale chyba nic z tego.

Bogdan jak to nic z tego ?? przecie je瞠li woda nie jest prywatna (chocia nie wiem jak jest z t prywatno軼i) to dost瘼 do wody musi by nie jestem pewien jak szeroki musi to by pas ale chyba 5 metr闚 minimum. Nie maj prawa ogrodzi si do samej wody :!:

bogdan39 - 07-11-06, 18:48

Tak tak ARTECH dost瘼 b璠zie 10 metrowy,ale sam powiedz czy to duzo jesli roz這zysz d逝ga w璠ke to bed ci poniej depta inni w璠karze.
Troch przejaskrawiam problem ale wkurzy豉 mnie ta sytuacja.
Bo wiem jak postapili z ma造m zekiem.
Pogrodzili a pu積iej oddali dzia趾owiczom.

maniek - 07-11-06, 21:12

bogdan39 napisa/a:
Bo wiem jak postapili z ma造m zekiem.
Pogrodzili a pu積iej oddali dzia趾owiczom

Bogu ,a czyja to wina ,nie wasza czasami?

bogdan39 - 08-11-06, 18:57

MANIUS CHYBA MASZ RACJE to pzw odda這 je za darmo z rybami.
Ale dlaczego? ano dlatego ze na powierzchni utworzy sie p馧 metrowy ko簑ch i blokowa dostep do wody.
PZW nie mog這 sobie poradzi ale dzia趾owicze sobie poradzili .
Bronami wszystko wyczyscili po dzisiejszy dzie.
A amurek sandacz szczupak i lin by bardzo duzy to tam z這wi貫m linka na srebro.
Szkoda.

bogdan39 - 19-11-06, 13:36

Nad zekiem cisza i spokuj naliczy貫m ze 40 wedkarzy .
Sp豉wiki zaklete stoja nieruchomo.
Wedkarze w grupkach stoja i dyskutuja.
Wedki porzucone leza, tak to juz ko鎍闚ka sezonu.

witia-62 - 19-11-06, 19:30

Oj, chyba jeszcze nie, przynajmiej dla mnie. Mam zamiar jeszcze poje寮zi na zbiorniczki ko這 Jaros豉wia. Oczywi軼ie, jak kolega b璠zie tak 豉skawy i mnie we幟ie bo swoj bryk opchn掖em w豉郾ie dzisiaj.
bogdan39 - 22-11-06, 18:50

Pchno貫s poldka .
Co kupujesz?
Doradztwo techniczne hyde park.
Wpadnij tam pogadamy.

bogdan39 - 12-12-06, 17:51

Noi sta這 sie cypel jednak idzie pod m這tek.
By貫m wczoraj u burmistrza widzia貫m plany najpiekniejsze dzia趾i sa do sprzedania po 12tys 13 14 jakbym mia kase wybra bym nad sama woda.
Moje miejsce naszczescie pozazasiegiem.
Sprzedano 4 jeszcze jest chyba z 8.
Dost瘼 do wody 5 metr闚.
Zama這.
Spyta貫m dlaczego tylko 5 m m闚i Bogdan To juz jest nowe wyznaczenie po skorygowaniu .
Za [i tu pada nazwisko poprzednika] dzia趾i by造 do lustra wody.
Szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda.
Strasznie nostalgia mnie obsiad豉 nastepny temat bedzie o przysz這sci,i spowodowany jest tym w豉snie nastrojem.

bogdan39 - 20-03-07, 20:52

Karp ruszy witek jak tylko znajdziesz czas to wpadaj na sp豉wik.
Och鏚zki - 21-03-07, 12:13

Kolego a gdzie w okolicach Radymna i Jaros豉wia s jakie akweny niekomercyjne i bezplatne?Gdzie te karpie s :wink: Pozdrawiam
bogdan39 - 21-03-07, 17:02

Panie Och鏚zki na Zek u w Radymnie. :smile:
Wody pzw

bogdan39 - 01-04-07, 09:35

Wczoraj ko這 Radymno sprzata這 zek ja tez w tym uczestniczy貫m zebrano wiele wor闚 smieci.
Zaproponowa貫m prezesowi ko豉 radymno panowi Wyczawskiemu zeby wzd逝 lini brzegowej ustawi kosze.
Powiedzia ze nai tak beda wrzucac obok.
Wiec co sprzatanie i dalej smietnik.
Noi tu w g堯wnej mierze prosba do przyjezdnych zabierajcie smieci do samochod闚 i wywoscie ze soba.
Ja wiem ze jesli ktos biwakuje tydzien to tego jest masa ale jesli zawalimy jezioro smieciami to zginie nasza Radymianska pere趾a.
Wkr鏒ce jak powiedzia Burmistrz Radymna pan Pierozek maja stan望 kontenery i tam bedzie mozliwosc wywalenia odpad闚.
Ma powstac parking .
Noi maja byc sprecyzowane warunki budowy pomost闚 czyli bezpieczne i stabilne.
Maja miec numery i tabliczki ostrzegajace.
Powoli cywilizacja wkracza.
Jeszcze jedna sprawa na zeku nie wolno p造wac silnikami spalinowymi,pozwolenie na to ma tylko Policja i to w bardzo ograniczonej formie .
Takze jesli ktos zak逝ca wam spokuj nalezy dzwonic na policje z Radymna.

kamilhaliniak - 24-06-07, 21:34

Siemka. Jest tu jeszcze kto :?:
bogdan39 - 26-06-07, 19:33

W zeku salmonella.
Amur nie poddaje sie bierze jak oszala造.
Na co?
I tu tajemnica sukcesu.
Wegorz kasi niezle nocami 7 kilowe sumy dra 篡趾e.
Odrodzenie sandacza.
Szczupaki po 8 kilo.
Karp zaczyna 積iwo na kulke.
Cypel harcerski oblezony.
Kilogramy wywalonej zanety daja znac o sobie.,szczeg鏊nie w zatoczkach woda smierdzi.
Szczeg鏊nie we znaki daje sie brak koszy na smieci to zawdziecza cypel naszemu prezesowi ko豉.
To on nie zgodzi sie na umieszczenie ich wzd逝z brzegu.
Jaki pow鏚 cytuje,, bo ludzie nai tak beda wrzucac obok ""
Co pozatym jak zwykle zawody za zawodami i dziesiatki kilogram闚 karmy rubcie tak dalej a nie bedzie gdzie 這wic.

hardass - 08-12-07, 17:34

Witam!

Zbieram informacje na temat 這wiska w miejscowo軼i Zgoda ko這 Jaros豉wia.
Je寮zi貫m tam w 2006 i na pocz徠ku 2007. Je郵i kto posiada informacje na temat tego 這wiska i ryb w nim p造waj帷ych (karpi) prosz o odp.

Pozdrawiam

bogdan39 - 09-03-08, 18:42

czy to chodzi o tzw glinianki we Jaros豉wiu
bogdan39 - 09-03-08, 18:59

No tak zek zaprasza jak ktos chce to moize wpasc w sierpniu pare gosci domnie wpadnie bedzie ok.
Niewiem dlaczego wykasowano muj temat gdzie na wakacje ciemnota i zabobony.
Cieszy mnie jedno ze sie do was zblizamy. :lol: :lol: :lol:

hardass - 10-03-08, 10:05

Witam nie chodzi mi o glinianki w Jaros豉wiu. Raczej o zbiornik komercyjny w miejscowo軼i Zgoda kilka km od Jaros豉wia.
bialagora90 - 25-03-08, 21:02

Witam

Jako ze jestem z Podkarpacia i troche z innych stron ni poprzednicy powiem co mi wiadomo...

Pochodze z Sanoka, i je瞠li chodzi o 這wiska to przedewszystkim chyba obecnie najwi瘯szy zbiornik retencyjny czyli Solina, wielkosc oraz miejsca gdzie mozna lowic sa ogromne, woda czysciutka, trocie jeziorowe najwieksze w Polsce, karpie po ponad 10kg i ponoc rekordowe sandacze, ze wzgledu na glebokosc i kamieniste dno itp to ponoc sandaly "biegaja" konkretne, problem z Solina jest jeden... Jak jedzie ktos bez wczesniejszych wskazowek to duzo nie polowi, to lowisko gdzie trzeba wiedziec jak i gdzie 這wic, ale dzieki temu ma swoja Magie!! Kocham tam jezdzic choc mam 45 km ale warto.

Inne 這wiska? hmm chyba jedno z najlepszych 這wisk pstragow w Polsce na Sanie, dokladnie jest to 這wisko specjalne, na ktore przyjezdzaja obcokrajowcy kilkaset kilometrow, mowa o υwisku Specjalnym Od miejscowosci Zwierzyn do Ujscia rzeki CHoczewka do Sanu, obecny rekord Polski w g這wacicy zosta bodajrze z這wiony na tym odcinku, jednak za jako軼 sie p豉ci... chyba 70zl dniowka, a roczna licencja 1400zl... jednak jak niekt鏎zy sadz 瞠 warto...

Do tego Kolejny ale mniejszy zbiornik retencyjny Myczkowce, gdzie woda prawie plynie, 這wi sie tam bardzo duze okazy swinek, i pstrag闚.

Ogolnie Jezeli chodzi o sam San to poza Pstragami, Lipieniami i G這wacicami, w nizinnych czesciach rzeki mamy Jazie, Klenie i Du瞠 okazy Brzan, w Promieniu 20km od Sanoka na Sanie chyba nie ma 這wiska gdzie mozna zlowic Karpia Czy Leszcza... Podobnie z Sandaczami, choc mysle ze juz wieksza szansa... Szczupaki sa.. nie jakies rekordowe ale metrowke co jakis czas 這wi sie na tych terenach...

Co do stawow, ja znam kilka o ktorych moge cos powiedziec...
1 To 2 stawy z czym jeden duzy ~5h drugi ma造, g這wnie dla lowc闚 amur闚, czy nieduzych karpi i karasi, zadziej szczupaki(troche zaniedbali sprawe z drapierznikami a raczej z spiningowaniem).
Leszczy nie ma, sa sumy ale niewiadomo ile i czy duze :P przynajmniej ja nie wiem...
υwisko naprawde fajne ale "zabite" troche przez miesiarzy, ale jak widze ile wpuszcza sie tam ryb co rok to mysle ze za kilka lat jak te malenzstwa podrosna to bedzie wspaniale lowisko.

Kolejne to "zestaw" stawow w miejscowosci H這mcza, bodajrze 3 stawy ktore razem maja okolo 10ha na moje oko. Troche inna "budowa" stawow, mniej zarosniete, mniejsze amury, wiecej szczupakow duzych karpi i leszczy. Warto odwiedzic.

Narazie nic mi nie przychodzi lepszego do g這wy, jak cos wymysle to dopisze...

Pozdrawiam i Zapraszam Wedkarzy w strone Podkarpacia !!

bogdan39 - 29-03-08, 18:08

Zek ruszy otworzy swoje zasoby p這cie leszczyki jazie juz biora ciekaw jestem kiedy uderzy pierwszy amur?
dzienciol - 20-04-08, 23:21

Witam wszystkich. Od paru lat "skacze" z miejsca na miejsce i szukam tego jednego jedynego, kt鏎emu po鈍i璚e sw鎩 czas i nerwy. Lubie spin, ale lubie te posiedzie przy gruncie i 篡wc闚ce. W tym sezonie chcia豚ym po這wi w Czarnej S璠ziszowskiej, Strzegocicach i szukam ciekawych 這wisk na Sanie w okolicach Dynowa, Radymna. Nie mam za du穎 informacji na temat tych 這wisk, wi璚 je瞠li kto chcia豚y si podzieli to bardzo ch皻nie poczytam i przetestuje na w豉snej sk鏎ze. Naj naj to interesuje mnie Czarna S璠ziszowska, bo to pi瘯na woda, ale trudna. Z g鏎y dzi瘯uje.
fishfighter - 24-05-08, 15:53
Temat postu: Wis這ka w okolicach Pilzna i strzegocice
Ja jestem ciekaw co tam s造chac na tych 這wiskach :) dawno na nich nie by貫m ...jezeli chodzi o Wis這ke mam mieszane uczucia ..z roku na rok ryby mniej .szczeg鏊nie w samym pilznie za zapor ...przed nie jest lepiej a do strzegocic sie jakos nie moge przekona ...zalew mnie odstrasza a stawy w sumie wygl康aj ciekawo ale r霩nie te to bywa
luk1234 - 20-10-08, 15:30

A 這wi kto na takiej rzeczce co si zwie Ropa? pare ladnych lat temu polowilem tam troche w okolicach Gorlic. Z tego co pamietam to trafial sie ladny klen, swinka, czasem jakis pstrag. No i pelno malego okonka i podobno zdarza sie szczupaczek. Jak ma sie sytuacja w chwili obecnej?
Kuba91 - 07-12-08, 20:51

Na podkarpaciu sa lowiska... np.
-zalew na wisloce (nawet duzy) w Strzegocicach ,jest tama. (duzy sandacz,szczupak,sum,leszcz, z karpiem troche gorzej, sa praktycznie wszystkie ryby)
-duze stare zwirowiska w chotowej (duzo szczupaka ,duzego)
-stawy w grabinach ,nie naleza do PZW ani do nikogo (tylko nie ktore, bo czesc do pzw), ( duzo szczupaka, leszcza, karpia)
-wisloka za strzegocicami - duzo szczupaka, klenia, certy, swinki, jazia , duze okonie,bolenie, mietusy, z leszczem gorzej - jest go bardzo malo od kad zbudowano tame w strzegocicach z karpiem to samo.
-prywatne stawy w rzemieniu (licencja na jeden dzien :10zl, roczna 100zl) sato stawy, obfituj帷e w du膨 ilo嗆 bia貫j ryby(p這 , leszcz, ja) oraz karpia. Najwiekszy karp jakiego tam zlapano (o ktorym ja slyszalem mial okolo 25kg) jest tam tez sum.

Jesli ktos potrzebuje innych to sa tu : http://www.lowiska.pl/ind...z2=lista_lowisk
na wyzeh wypisanych lapalem i na innych mniejszych tez ale watpie zeby ktos znalazl jak by ktos chcial to na PW

aresisko - 24-12-08, 10:39

witam
chcia bym sie dowiedziec gdzie na WISΜCE mo積a z豉pac mi皻usa.nastawia貫m sie ca豉 jesie ale 豉pa貫m tylko klenie i certy.czesto 豉pie na wis這ce ko這 pilzna i brze積icy ale mi皻usa nigdy nie spotka貫m napiszcie gdzie go szukac na wiosn na wis這ce.jakie konkretne miejsca. dziekuje

luk1234 - 04-02-09, 18:57

Nikt nie 這wi/這wi na Ropie? Taka 豉dna rzeczka :)
υwi貫m pare ladnych lat temu tez na stawach w Siepietnicy, jakies 7 stawow, najwiekszy wielkosci malego jeziorka. Praktycznie wszsytkie gatunki ryb, wielkie karpie, amury. Niestety jedyna ladna ryba ktora tam zlowilem to okon 1.1 kg i troche karpikow po 1 kilo. υwi ktos tam teraz? Mozliwe ze w wakacje bede w Gorlicach, a to rzut beretem na to 這wisko :)

Andrzej59 - 22-03-09, 19:43

....Wybieram sie w lipcu na wakacje nad rzeke solinke blisko jeziora soli雟kiego,czy ktos moze mi cos napisac na temat tej rzeki..interesuje mnie na co 豉pa,moja metoda to wedkarstwo sp豉wikowe''przep造wanka'' dla relaksu grunt,czy ktos zna jakies dobre miejsca jak tak to w jakiej miejscowosci.pozdrawiam
Kubiak - 24-03-09, 09:23

Nigdy nie 這wi貫m na Solince, ale widzia貫m jak jeden w璠karz 這wi w miejscu gdzie rzeczka wp造wa do Zbiornika Soli雟kiego na grunt.
Andrzej59 - 24-03-09, 15:33

Dzieki wielkie .pozdrawiam......
Andrzej59 - 27-03-09, 09:35

Witam moze mi ktos wysle cos na temat rzeczki solinki w bukowcu -Podkarpacie .......lub gdzie sa jakies dobre miejsca w okolicy SANU ,jeziora soli雟kiego...dzieki pozdrawiam WEDKARZY...
ryszard - 23-02-10, 16:11

polecam Wis喚 w okolicy mostu kolejowego w zadusznikach,mozna zapi帷 tam wielkiego w御acza!!!!!!kilka mnie nawet pokona這 :oops:
ryszard - 23-02-10, 16:14

chyba ze ktos chce powalczyc z brzanami (medalowymi)?o kontakt ze mn nie problem. :grin:
lulkos - 04-03-10, 17:23

te brzanki te ko這 mostu? w tym roku planuje wi璚ej czasu sp璠zi nad Wis這k i Wis陰 wi璚 ch皻nie bym spr鏏owa. Polecisz jakie dobre miejsc闚ki do spinningu? Naraz pr鏏owali鄉y z koleg w豉郾ie ko這 mostu ( jest tam taka jedna fajna opaska ) obok piaszczystych pla, niestety tylko szczupaczek 40cm. No i na wysoko軼i Ota喚篡, jest te par opasek po naszej stronie ale tam by這 bez wynik闚. Bardzo cz瘰to zaj皻e miejsce.
pdygdon - 21-03-10, 10:57

Witam

Wszystkich czy mo瞠 kto z Was napisa mi czy w Brze幡icy ko這 D瑿icy s ciekawe miejsc闚ki 瞠by po這wi na sp豉wik czy na grunt, interesuje mnie ko這 mostu na Bobrow

Pozdrawiam

ryszard - 21-03-10, 21:31

lulkos napisa/a:
te brzanki te ko這 mostu? w tym roku planuje wi璚ej czasu sp璠zi nad Wis這k i Wis陰 wi璚 ch皻nie bym spr鏏owa. Polecisz jakie dobre miejsc闚ki do spinningu? Naraz pr鏏owali鄉y z koleg w豉郾ie ko這 mostu ( jest tam taka jedna fajna opaska ) obok piaszczystych pla, niestety tylko szczupaczek 40cm. No i na wysoko軼i Ota喚篡, jest te par opasek po naszej stronie ale tam by這 bez wynik闚. Bardzo cz瘰to zaj皻e miejsce.
tak ale ko這 mostu na Wis這ce.
ryszard - 21-03-10, 21:38

lulkos, Spikniemy si w sezonie to pogadamy gdzie na te medalowe brzany i na co bior. :wink:
ryszard - 21-03-10, 21:41

A na razie to czekam a woda si uspokoi na rzece bo ci庵nie mnie okropnie nad wod. :cool:
lulkos - 29-03-10, 09:48

Jeszcze ze dwa tygodnie trzeba poczeka bo na chwile obecn nie da si nigdzie 這wi poza ma造mi rzeczu趾ami.
ryszard - 31-03-10, 20:44

tak woda jeszcze wielka. i poczekamy na takie widoki chocia瘺y takie...
mokrzo - 02-04-10, 09:02

Wielka woda nie oznacza, 瞠 nie mo積a i嗆 na ryby :mrgreen: by貫m niedawno na Wi郵e w Po豉鎍u i musz powiedzie, 瞠 klenie ju si ruszy造, niestety na Wis這ce jeszcze cisza po za sporadycznymi uderzeniami w wobka
ESSOX - 08-04-10, 12:38

By貫m ju 3 razy na Wis這ku ze spinem. Jakie lekkie pukni璚ia par razy w wobler czy wir闚k ale ryby jeszcze nie mam na koncie . Woda wydaje si fajna tylko ryb jako nie czu :mrgreen:
fishfighter - 15-06-10, 21:11

jak sytuacja na Wis這ce wygl康a teraz ?? woda nadaje sie do 豉pania ???? cz dalej kawa ??
mokrzo - 16-06-10, 10:01

fishfighter napisa/a:
jak sytuacja na Wis這ce wygl康a teraz ?

w Mielcu stan wody jest w sam raz,
fishfighter napisa/a:
cz dalej kawa ??

w dodatku z mlekiem :smile:
fishfighter napisa/a:
woda nadaje sie do 豉pania ??

pr鏏owa zawsze mo積a, mi uda這 si wyd逝ba bolenia, a i dziadki widzia貫m, 瞠 co tam po豉pali i na robaka i na 篡wca.

fishfighter - 28-06-10, 15:48

mokrzo , by貫 moze ostatnio na wis這ce ? jakies efekty konkretne ??? ja wybieram si na pocz徠ku lipca na leszcza na noc prawdopodobnie :)
mokrzo - 30-06-10, 11:33

jak tylko czas mi pozwala to wyskakuj porzuca woblerkami ,chocia瘺y na godzink, woda ca造 czas m皻na, poziom wody ok. aczkolwiek za bardzo si waha w jedn lub drug stron. je瞠li chodzi o efekty, to sza逝 nie ma, ca造 czas pr鏏uje chodzi za boleniami, ale poza 鈔edniakami do 55cm nic si nie trafi這, mam ochot pobiega za kleniami ale wydaje mi si, 瞠 woda jest jeszcze za m皻na.
spinn243 - 13-10-10, 18:02

Zek tego roku rozda duzo amur闚.
Z mojego miejsca pad這 oko這 20.
Nie ja je z這wi貫m lecz szwagier z koleg.
Koledzy z Przeworska oko這 10.
Tak瞠 dupczaste lato sprzyja這 trawo瞠rcom.

Mariusz1 - 24-03-14, 10:54

Postanowi貫m nie otwiera nowego tematu, tylko podpi望 si tutaj z moim zapytaniem.
Mam w planie niebawem wybra si na w璠kowanie na Zbiornik w Myczkowcach, pisz帷 emaile do PZW w Kro郾ie nie mog uzyska odpowiedzi jak kwot musz zap豉ci za w璠kowanie na okres dw鏂h tygodni na tym 這wisku? Mo瞠 kt鏎y z koleg闚 mi w tej sprawie pomo瞠.
Serdeczne Dzi瘯i.